ZÁPAS
07.08.18 | 1. kolo | Marina Bassols Ribera | Emily Arbuthnott | 6-1, 6-2 | Chiswick | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Marina Bassols Ribera | Emily Arbuthnott | |
1. podanie % | 35/65 (54%) | 19/35 (54%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/35 (71%) | 13/19 (68%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/30 (57%) | 4/16 (25%) |
Vyhrané break-bally | 4/4 (100%) | 0/6 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 18/35 (51%) | 23/65 (35%) |
Vyhrané body celkom | 60/100 (60%) | 40/100 (40%) |
Dvojchyby | 4 | 5 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Marina Bassols Ribera | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Emily Arbuthnott | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Marina Bassols Ribera | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Emily Arbuthnott | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Emily Arbuthnott | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Emily Arbuthnott | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Marina Bassols Ribera | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Emily Arbuthnott | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Emily Arbuthnott | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Marina Bassols Ribera | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Emily Arbuthnott | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Marina Bassols Ribera vs. Emily Arbuthnott - Vzájomné zápasy
07.08.18 | 1. kolo | Marina Bassols Ribera | Emily Arbuthnott | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Chiswick | tvrdý |
Marina Bassols Ribera form & Emily Arbuthnott form
Marina Bassols Ribera - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Alize Cornet | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Taylah Preston | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sophie Chang | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Robin Montgomery | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Suzan Lamens | 7-5, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Lena Couto | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Iva Primorac | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Sinja Kraus | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 4-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Simona Waltert | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
03.12.23 finále | vs. Erika Andreeva | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Alize Cornet | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Lina Glushko | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 6-77, 2-6 | detail zápasu |
Emily Arbuthnott - posledné zápasy
W15 Wanfercee - antuka | ||||
27.08.21 štvrťfinále | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.21 2. kolo | vs. Lian Tran | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Oldenzaal - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.08.21 kvalifik. | vs. Melanie Klaffner | 3-0, Melanie Klaffner - skreč | detail zápasu | |
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Alana Parnaby | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 2-6, 6-0, 9-11 | detail zápasu | |
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.10.20 kvalifik. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
12.10.20 2. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 6-73, 6-0, 10-1 | detail zápasu | |
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
28.09.20 1. kolo kval. | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Porto - tvrdý | ||||
21.09.20 kvalifik. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
16.08.20 1. kolo | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
15.08.20 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 6-2, Eliz Maloney - skreč | detail zápasu | |
14.08.20 1. kolo | vs. Harriet Dart | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Sonay Kartal | 7-5, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Freya Christie | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.08.20 1. kolo | vs. Naomi Broady | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
10.08.20 1. kolo | vs. Eden Silva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.20 1. kolo | vs. Nadia Rawson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.20 1. kolo | vs. Sonay Kartal | 4-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Camille Verden Anderson | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
26.07.20 1. kolo | vs. Esther Adeshina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
25.07.20 1. kolo | vs. Amelia Fortescue | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.07.20 1. kolo | vs. Nell Miller | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.07.20 1. kolo | vs. Nadia Rawson | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Alice Gillan | 0-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Katie Boulter | 1-6, 3-6 | detail zápasu |