ZÁPAS
23.02.18 | 2. kolo | Marina Bassols Ribera | Chisa Hosonuma | 6-71, 7-65, 7-5 | Palmanova | antuka |
ŠTATISTIKY
Marina Bassols Ribera | Chisa Hosonuma | |
1. podanie % | 62/121 (51%) | 106/142 (75%) |
Vyhrané body z 1.podania | 39/62 (63%) | 60/106 (57%) |
Vyhrané body z 2.podania | 28/59 (47%) | 17/36 (47%) |
Vyhrané break-bally | 8/18 (44%) | 7/10 (70%) |
Vyhrané body z returnu | 65/142 (46%) | 54/121 (45%) |
Vyhrané body celkom | 132/263 (50%) | 131/263 (50%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Marina Bassols Ribera | 0-1 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
Marina Bassols Ribera | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Marina Bassols Ribera | 2-1 | |
Marina Bassols Ribera | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Marina Bassols Ribera | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 4-5 | |
Marina Bassols Ribera | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5 | ||
6-71 |
2 | ||
Marina Bassols Ribera | 1-6 | |
0-0, , 0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
0-0 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 40-40, 40-A | ||
Marina Bassols Ribera | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Marina Bassols Ribera | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 1-3 | |
Marina Bassols Ribera | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 1-5 | |
Marina Bassols Ribera | 2-5 | |
0-0, , 0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-5 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
6-6 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5, 3-5, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
3 | ||
Marina Bassols Ribera | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Marina Bassols Ribera | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Marina Bassols Ribera | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Marina Bassols Ribera vs. Chisa Hosonuma - Vzájomné zápasy
23.02.18 | 2. kolo | Marina Bassols Ribera | Chisa Hosonuma | 6-71, 7-65, 7-5 | detail zápasu | Palmanova | antuka |
Marina Bassols Ribera form & Chisa Hosonuma form
Marina Bassols Ribera - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Alize Cornet | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Taylah Preston | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sophie Chang | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Robin Montgomery | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Suzan Lamens | 7-5, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Lena Couto | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Iva Primorac | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Sinja Kraus | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 4-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Simona Waltert | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
03.12.23 finále | vs. Erika Andreeva | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Alize Cornet | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Lina Glushko | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 6-77, 2-6 | detail zápasu |
Chisa Hosonuma - posledné zápasy
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Nanami Iwasa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Riko Kikawada | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Thasaporn Naklo | 6-1, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Kaho Kinoshita | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 7-5, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Nanari Katsumi | 0-6, 0-2, - Chisa Hosonuma - skreč | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Zara Larke | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Kanako Osafune | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Audrey Aulia | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Humera Baharmus | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-3, 2-1, Anastasia Sukhotina - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Anna Sedysheva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Elyse Tse | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Yatawee Chimchum | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Sue Li | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Osaka - tvrdý | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Minori Ishida | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Akiko Omae | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Ai Yamaguchi | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kuching - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Hanyu Guo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Junri Namigata | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Dabin Kim | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.23 1. kolo | vs. Jo-Leen Saw | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Mai Hontama | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Dabin Kim | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.22 1. kolo | vs. Han Hyeongju | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
30.08.22 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 3-6 | detail zápasu |