ZÁPAS
03.12.19 | kvalifik. | Mariia Bergen | Maria Lota Kaul | 3-6, 7-63, 10-4 | W15 Heraklion | antuka |
ŠTATISTIKY
Ukrajina
12.06.01, 22 rokov
10 384 $
12.06.01, 22 rokov
10 384 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Mariia Bergen vs. Maria Lota Kaul - Vzájomné zápasy
03.12.19 | kvalifik. | Mariia Bergen | Maria Lota Kaul | 3-6, 7-63, 10-4 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Mariia Bergen form & Maria Lota Kaul form
Mariia Bergen - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Melania Delai | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Himadri Kashyap | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Solymar Colling | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Eva Marie Desvignes | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Diana De Simone | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Rylatt | 7-65, 0-6, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Ioana Zvonaru | 7-63, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Marika Jones | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Lea Bathellier | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Veronika Podrez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Daria Gorska | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Virginia Ferrara | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.23 2. kolo kval. | vs. Gala Arangio | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Oceanne Lopez | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Jordan Fenton | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Lara Stojanovski | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Suana Tucakovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Yakimova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Lola Marandel | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Nele Niermann | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Maria Lota Kaul - posledné zápasy
W25 Parnu - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
09.08.22 kvalifik. | vs. Grete Gull | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Roots | 3-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
08.03.22 1. kolo | vs. Jenny Lim | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Curitiba - antuka | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-75, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
01.12.21 1. kolo | vs. Isabela Alvarez Mercante | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Brasilia - antuka | ||||
26.11.21 štvrťfinále | vs. Elina Avanesyan | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.11.21 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.21 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.21 kvalifik. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Martina Macarena Torrales Tebes | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cundinamarca - antuka | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Hurricane Tyra Black | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.11.21 1. kolo | vs. Brittany Collens | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Aparecida - antuka | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.21 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Haabneeme - tvrdý I. | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Katie Swan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Dariia Monakhova | 7-5, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.21 2. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.10.21 kvalifik. | vs. Xichen Zhao | 6-3, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Darja Vidmanova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Zuzana Bohatova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Chiara Catini | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Noma Akugue Noha | 6-4, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
17.08.21 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-75, 10-4 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Anja Stankovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu |