ZÁPAS
31.07.17 | 1. kolo kval. | Mariella Minetti | Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 6-3, 6-0 | Savitaipale | antuka |
ŠTATISTIKY
Fínsko
04.08.99, 24 rokov
04.08.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Švédsko
11.12.00, 23 rokov
11.12.00, 23 rokov
Mariella Minetti vs. Jacquline Nylander Altelius - Vzájomné zápasy
31.07.17 | 1. kolo kval. | Mariella Minetti | Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | Savitaipale | antuka |
Mariella Minetti form & Jacquline Nylander Altelius form
Mariella Minetti - posledné zápasy
W15 Savitaipale - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Naoko Eto | 1-6, 0-1, - Mariella Minetti - skreč | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Carol Plakk | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Danderyd - antuka | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Stina Larsson | 3-6, 6-70 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
01.08.22 kvalifik. | vs. Kamila Kashaeva | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Krsko - antuka | ||||
23.05.22 kvalifik. | vs. Linda Sevcikova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Lana Stanisic | 6-2, 3-6, 14-12 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Lisa Zaar | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Ksenia Kolesnikova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tampere - tvrdý I. | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
18.07.19 1. kolo | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Molly Helgesson | 2-6, 7-68, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Gothenburg - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Laura Maluniakova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Vdovenco | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
28.11.18 2. kolo | vs. Manca Pislak | 5-7, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.18 1. kolo | vs. Francesca Rumi | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
25.11.18 kvalifik. | vs. Silvia Saccani | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.10.18 kvalifik. | vs. Emilie Elde | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Smilla Kjaergaard | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
26.10.18 štvrťfinále | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.18 2. kolo | vs. Sofia Nami Samavati | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.18 1. kolo | vs. Anette Munozova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.18 kvalifik. | vs. Martina Petrovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Paulina Engback | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.18 kvalifik. | vs. Alia Lex | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
02.10.18 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.18 1. kolo | vs. Nevena Sokovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Anna Sofia Haseth | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Jacquline Nylander Altelius - posledné zápasy
W15 Telde - antuka | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.04.24 kvalifik. | vs. Prisha Vyas | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Gina Feistel | 7-5, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.04.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Ivanova | 4-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
15.04.24 1. kolo | vs. Arina Arifullina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 3-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
08.04.24 kvalifik. | vs. Maria Andrienko | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Nina Vargova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Emma Slavikova | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Shira Chiche | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Margherita Marcon | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Dimitra Georgakopoulou | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 4-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-1, Prisha Vyas - skreč | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Olga Golas | 6-2, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 6-2, 5-7, 2-10 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Fredrika Runstrom | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Olivia Bergler | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Kamila Kashaeva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-3, 6-2 | detail zápasu |