Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Fínsko
04.08.99, 24 rokov
04.08.99, 24 rokov
Fabienne Gettwart vs. Mariella Minetti - Vzájomné zápasy
09.10.18 | 1. kolo kval. | Mariella Minetti | Fabienne Gettwart | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Fabienne Gettwart form & Mariella Minetti form
Fabienne Gettwart - posledné zápasy
W35 Sharm - tvrdý | ||||
13.04.24 semifinále | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
12.04.24 štvrťfinále | vs. Weronika Ewald | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Daria Frayman | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.04.24 finále | vs. Katarina Kuzmova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.04.24 semifinále | vs. Salma Drugdova | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
05.04.24 štvrťfinále | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 2-6, 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Victoria Kan | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Anna Gabric | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Jana Vanik | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Anna Turati | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Daubnerova | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Mara Guth | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Mariia Masiianskaia | 5-7, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Manca Pislak | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Mia Saveljic | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Mariella Minetti - posledné zápasy
W15 Savitaipale - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Naoko Eto | 1-6, 0-1, - Mariella Minetti - skreč | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Carol Plakk | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Danderyd - antuka | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Stina Larsson | 3-6, 6-70 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
01.08.22 kvalifik. | vs. Kamila Kashaeva | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Krsko - antuka | ||||
23.05.22 kvalifik. | vs. Linda Sevcikova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Lana Stanisic | 6-2, 3-6, 14-12 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Lisa Zaar | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Ksenia Kolesnikova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tampere - tvrdý I. | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
18.07.19 1. kolo | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Molly Helgesson | 2-6, 7-68, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Gothenburg - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Laura Maluniakova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Vdovenco | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
28.11.18 2. kolo | vs. Manca Pislak | 5-7, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.18 1. kolo | vs. Francesca Rumi | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
25.11.18 kvalifik. | vs. Silvia Saccani | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.10.18 kvalifik. | vs. Emilie Elde | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Smilla Kjaergaard | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
26.10.18 štvrťfinále | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.18 2. kolo | vs. Sofia Nami Samavati | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.18 1. kolo | vs. Anette Munozova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.18 kvalifik. | vs. Martina Petrovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Paulina Engback | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.18 kvalifik. | vs. Alia Lex | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Nevena Sokovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.10.18 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Anna Sofia Haseth | 6-3, 6-2 | detail zápasu |