ZÁPAS
28.05.19 | 1. kolo | Marie Villet | Sara Lanca | 6-1, 6-2 | W15 Montemor | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Marie Villet | Sara Lanca | |
1. podanie % | 39/53 (74%) | 18/34 (53%) |
Vyhrané body z 1.podania | 30/39 (77%) | 9/18 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/14 (50%) | 7/16 (44%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 18/34 (53%) | 16/53 (30%) |
Vyhrané body celkom | 55/87 (63%) | 32/87 (37%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Sara Lanca | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marie Villet | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marie Villet | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Marie Villet | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Marie Villet | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marie Villet | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marie Villet | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Marie Villet | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Marie Villet vs. Sara Lanca - Vzájomné zápasy
28.05.19 | 1. kolo | Marie Villet | Sara Lanca | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W15 Montemor | tvrdý |
Marie Villet form & Sara Lanca form
Marie Villet - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Alena Kovackova | 3-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-73, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Hina Inoue | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Freya Christie | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 7-62, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.12.23 štvrťfinále | vs. Nina Radovanovic | 7-5, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
22.12.23 2. kolo | vs. Malwina Rowinska | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Caroline Romeo | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Rituparna Nayak | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Karolina Kozakova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Nicole Gadient | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Aminata Sall | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Polina Kaibekova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Julia Zhu | 2-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Georgina Hays | 5-7, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Anna Klasen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Georgia Gulin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Chloe Noel | 6-4, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Sara Lanca - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Luise Reisel | 6-2, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.24 kvalifik. | vs. Lina Soussi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabella Maria Serban | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-3, - Sara Lanca - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Katharina Spieth | 6-2, 1-0, Katharina Spieth - skreč | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Aurora Urso | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Stella Remander | 6-0, 2-1, Stella Remander - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Julita Saner | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Lucia Cassidy | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
24.10.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Miroslava Medvedeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Lara Pfeifer | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Nelise Verster | 3-6, 6-5, Nelise Verster - skreč | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | detail zápasu |