INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Kristina Schmiedlova vs. Marie Benoit - Vzájomné zápasy
30.10.17 | kvalifik. | Marie Benoit | Kristina Schmiedlova | 6-1, 5-7, 6-4 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Kristina Schmiedlova form & Marie Benoit form
Kristina Schmiedlova - posledné zápasy
Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.18 kvalifik. | vs. Eleonora Molinaro | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Fiona Gervais | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
25.01.18 2. kolo | vs. Mai Hontama | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
23.01.18 1. kolo | vs. Beatrice Gumulya | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
18.01.18 2. kolo | vs. Kumi So | 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
17.01.18 1. kolo | vs. Jade Lewis | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Zawada - koberec | ||||
16.11.17 2. kolo | vs. Bibiane Schoofs | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.17 1. kolo | vs. Laura Schaeder | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Chiara Quattrone | 6-1, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.17 kvalifik. | vs. Marie Benoit | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Laura Ashley | - | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Anna-Giulia Remondina | 6-4, 3-4, - Kristina Schmiedlova - skreč | detail zápasu | |
18.09.17 kvalifik. | vs. Nastassja Burnett | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Elisa Cordovani | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Balatonboglar - antuka | ||||
07.09.17 štvrťfinále | vs. Greta Arn | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.17 2. kolo | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.17 1. kolo | vs. Adrienn Horvath | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.17 kvalifik. | vs. Timea Visontai | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Jelena Polovina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Jana Jablonovska | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
17.08.17 2. kolo | vs. Marta Lesniak | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.17 1. kolo | vs. Mathilde Devits | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
12.08.17 semifinále | vs. Seone Mendez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.08.17 štvrťfinále | vs. Diana Sumova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
10.08.17 2. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.08.17 1. kolo | vs. Joana Eidukonyte | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
28.07.17 štvrťfinále | vs. Monika Kilnarova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.07.17 2. kolo | vs. Andrea Raaholdt | 7-5, 7-67 | detail zápasu | |
26.07.17 1. kolo | vs. Milka-Emilia Pasanen | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Marie Benoit - posledné zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Alice Rame | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | Astrid Lew Yan Foon - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Francesca Jones | 6-75, 2-4, - Marie Benoit - skreč | detail zápasu | |
24.02.24 štvrťfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
23.02.24 2. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Emma Lene | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
18.02.24 finále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Dalila Spiteri | 7-5, 2-0, Dalila Spiteri - skreč | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-73, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-0, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 6-74, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Hanna Chang | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
21.01.24 finále | vs. Leonie Kung | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Jessica Pieri | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Madison Sieg | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Allura Zamarripa | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Allie Kiick | 6-0, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Alice Rame | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
29.09.23 štvrťfinále | vs. Daniela Vismane | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.09.23 3. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 3-0, Dea Herdzelas - skreč | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Anna Bondar | 1-6, 2-6 | detail zápasu |