ZÁPAS
06.03.20 | štvrťfinále | Marianna Zakarlyuk | Leonie Kung | 7-62, 6-4 | W25 Mildura | tráva |
ŠTATISTIKY
Marianna Zakarlyuk | Leonie Kung | |
1. podanie % | 34/62 (55%) | 33/61 (54%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/34 (76%) | 25/33 (76%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/28 (54%) | 12/28 (43%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 3/4 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 24/61 (39%) | 21/62 (34%) |
Vyhrané body celkom | 65/123 (53%) | 58/123 (47%) |
Dvojchyby | 5 | 10 |
Esá | 5 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Marianna Zakarlyuk vs. Leonie Kung - Vzájomné zápasy
06.03.20 | štvrťfinále | Marianna Zakarlyuk | Leonie Kung | 7-62, 6-4 | detail zápasu | W25 Mildura | tráva |
25.02.20 | 1. kolo | Leonie Kung | Marianna Zakarlyuk | 6-3, 7-62 | detail zápasu | W25 Perth | tvrdý |
Marianna Zakarlyuk form & Leonie Kung form
Marianna Zakarlyuk - posledné zápasy
W25 Bethany - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Maria Mateas | 0-6, 1-4, - Marianna Zakarlyuk - skreč | detail zápasu | |
W25 Zephyrhills - antuka | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Mccartney Kessler | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Sandra Alonso Abril | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Irina Ramialison | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Burnie - tvrdý | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Alexandra Bozovic | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
06.02.23 kvalifik. | vs. Tamara Bajagic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Burnie - tvrdý | ||||
30.01.23 kvalifik. | vs. Ella Seidel | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Buenos - antuka | ||||
18.01.23 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.23 1. kolo | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Buenos - antuka | ||||
12.01.23 3. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 3-6, - Marianna Zakarlyuk - skreč | detail zápasu | |
11.01.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
10.01.23 1. kolo | vs. Valentina Mutilba | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Traralgon - tvrdý | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Bridget Mihulka | 3-6, - Marianna Zakarlyuk - skreč | detail zápasu | |
W25 Traralgon - tvrdý | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.22 kvalifik. | vs. Sienna Leeson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Belle Thompson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Lisa Mays | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Priscilla Hon | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Belle Thompson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Darwin - tvrdý | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Luksika Kumkhum | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Darwin - tvrdý | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Talia Gibson | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.08.22 štvrťfinále | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.08.22 2. kolo | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
02.08.22 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-74, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Zdena Safarova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.05.22 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Miyu Kato | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
28.03.22 kvalifik. | vs. Hiroko Kuwata | 5-5, - Marianna Zakarlyuk - skreč | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Anja Nayar | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Leonie Kung - posledné zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Nina Potocnik | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Nikol Sevald | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Wesley - antuka | ||||
11.02.24 finále | vs. Sophie Chang | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Madison Sieg | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.02.24 štvrťfinále | vs. Katarina Kozarov | 6-1, 1-0, Katarina Kozarov - skreč | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Cadence Brace | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Gabriela Lee | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Grace Min | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
21.01.24 finále | vs. Marie Benoit | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Robin Montgomery | 6-3, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Vivian Wolff | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Whitney Osuigwe | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Marie Benoit | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 5-7, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Andreea Mitu | 5-7, 7-67, 5-7 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu |