ZÁPAS
08.06.18 | štvrťfinále | Marianna Zakarlyuk | Gabriela Duca | 4-1, - skreč | Banja Luka | antuka |
ŠTATISTIKY
Marianna Zakarlyuk | Gabriela Duca | |
1. podanie % | 7/13 (54%) | 6/16 (38%) |
Vyhrané body z 1.podania | 7/7 (100%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/6 (83%) | 4/9 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 8/15 (53%) | 1/13 (8%) |
Vyhrané body celkom | 20/28 (71%) | 8/28 (29%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Marianna Zakarlyuk | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Gabriela Duca | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Marianna Zakarlyuk | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
2-1 | Gabriela Duca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Marianna Zakarlyuk | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Gabriela Duca | |
0-0 | ||
4-1 |
2 | ||
- skreč |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Marianna Zakarlyuk vs. Gabriela Duca - Vzájomné zápasy
08.06.18 | štvrťfinále | Marianna Zakarlyuk | Gabriela Duca | 4-1, Gabriela Duca - skreč | detail zápasu | Banja Luka | antuka |
Marianna Zakarlyuk form & Gabriela Duca form
Marianna Zakarlyuk - posledné zápasy
W25 Bethany - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Maria Mateas | 0-6, 1-4, - Marianna Zakarlyuk - skreč | detail zápasu | |
W25 Zephyrhills - antuka | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Mccartney Kessler | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Sandra Alonso Abril | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Irina Ramialison | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Burnie - tvrdý | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Alexandra Bozovic | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
06.02.23 kvalifik. | vs. Tamara Bajagic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Burnie - tvrdý | ||||
30.01.23 kvalifik. | vs. Ella Seidel | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Buenos - antuka | ||||
18.01.23 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.23 1. kolo | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Buenos - antuka | ||||
12.01.23 3. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 3-6, - Marianna Zakarlyuk - skreč | detail zápasu | |
11.01.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
10.01.23 1. kolo | vs. Valentina Mutilba | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Traralgon - tvrdý | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Bridget Mihulka | 3-6, - Marianna Zakarlyuk - skreč | detail zápasu | |
W25 Traralgon - tvrdý | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.22 kvalifik. | vs. Sienna Leeson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Belle Thompson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Lisa Mays | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Priscilla Hon | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Belle Thompson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Darwin - tvrdý | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Luksika Kumkhum | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Darwin - tvrdý | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Talia Gibson | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.08.22 štvrťfinále | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.08.22 2. kolo | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
02.08.22 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-74, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Zdena Safarova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.05.22 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Miyu Kato | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
28.03.22 kvalifik. | vs. Hiroko Kuwata | 5-5, - Marianna Zakarlyuk - skreč | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Anja Nayar | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Gabriela Duca - posledné zápasy
W15 Brasov - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Mara Gae | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
16.08.22 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.22 kvalifik. | vs. Sara Daavettila | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Melnikova | 4-1, Aleksandra Melnikova - skreč | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Mei Hasegawa | 6-4, 6-76, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Daria Shalamanova | 6-71, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.03.22 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.22 kvalifik. | vs. Alian Zack | 6-4, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Sonja Krtenova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Carly Kunkler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.22 kvalifik. | vs. Ya Hsin Lee | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Anali Kocevar | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
09.11.21 kvalifik. | vs. Lena Greiner | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.21 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.11.21 1. kolo | vs. Viera Deeperm | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.21 2. kolo | vs. Zongyu Li | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.21 1. kolo | vs. Diana Maria Mihail | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.21 kvalifik. | vs. Rebeka Stolmar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Tamara Kostic | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.10.21 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.21 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. Nastja Kolar | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |