INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alena Fomina vs. Mariam Bolkvadze - Vzájomné zápasy
21.03.18 | 1. kolo | Mariam Bolkvadze | Alena Fomina | 4-2, Mariam Bolkvadze - skreč | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
28.07.14 | 2. kolo | Mariam Bolkvadze | Alena Fomina | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | Telavi | antuka |
Alena Fomina form & Mariam Bolkvadze form
Alena Fomina - posledné zápasy
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-72, - Alena Fomina - skreč | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 6-79, 3-6 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Stefania Rubini | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kulikova | 7-5, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
Gaiba - tráva | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Kruger | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.21 kvalifik. | vs. Ipek Oz | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Yvette Schmucker | 6-2, 3-6, 13-15 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
26.11.19 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 6-2, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Verena Meliss | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Noelia Zeballos | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Loudmilla Bencheikh | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60+H Zagreb - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Anna Bondar | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Agnes Bukta | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Penza - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-4, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Vlada Koval | 2-6, 7-68, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Essen - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.05.19 kvalifik. | vs. Elizabeth Halbauer | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Cindy Burger | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Mariam Bolkvadze - posledné zápasy
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Elena Pridankina | 7-64, 1-2, - Mariam Bolkvadze - skreč | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. En Shuo Liang | 7-5, 4-2, En Shuo Liang - skreč | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Emma Wilson | - Mariam Bolkvadze - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
09.02.24 semifinále | vs. Barbora Palicova | 6-3, 0-6, 6-77 | detail zápasu | |
08.02.24 štvrťfinále | vs. Antonia Ruzic | 6-74, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 7-63, 7-61 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.24 finále | vs. Elena Pridankina | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.02.24 štvrťfinále | vs. Anastasia Gasanova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 5-7, 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Valentina Ryser | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-2, 2-6, 7-60 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-1, 6-78, 6-3 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
17.12.23 finále | vs. Elena Pridankina | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
16.12.23 semifinále | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.12.23 štvrťfinále | vs. Sandra Samir | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Arina Rodionova | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Robin Anderson | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Margarida Aguas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 7-65, 6-76 | detail zápasu |