ZÁPAS
25.07.17 | 1. kolo | Maria Solnyshkina | Fanny Ostlund | 7-64, 6-3 | Parnu | antuka |
ŠTATISTIKY
Maria Solnyshkina | Fanny Ostlund | |
1. podanie % | 56/81 (69%) | 56/76 (74%) |
Vyhrané body z 1.podania | 30/56 (54%) | 28/56 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/25 (48%) | 10/20 (50%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 5/12 (42%) |
Vyhrané body z returnu | 38/76 (50%) | 39/81 (48%) |
Vyhrané body celkom | 80/157 (51%) | 77/157 (49%) |
Dvojchyby | 7 | 4 |
Esá |
ŠTATISTIKY
Rusko
10.10.00, 23 rokov
10.10.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Maria Solnyshkina vs. Fanny Ostlund - Vzájomné zápasy
25.07.17 | 1. kolo | Maria Solnyshkina | Fanny Ostlund | 7-64, 6-3 | detail zápasu | Parnu | antuka |
Maria Solnyshkina form & Fanny Ostlund form
Maria Solnyshkina - posledné zápasy
Shymkent - antuka | ||||
15.04.18 kvalifik. | vs. Anna Iakovleva | 1-6, 0-1, - Maria Solnyshkina - skreč | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Tamara Cherkassova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Yasmina Karimjanova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
07.02.18 1. kolo | vs. Cemre Anil | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Paula Prehn | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
20.11.17 kvalifik. | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Kasarzheuskaya | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Helsinki - tvrdý I. | ||||
13.11.17 kvalifik. | vs. Emma Eerola | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Albina Khabibulina | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Elina Sharipova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.09.17 kvalifik. | vs. Kasiya Yuldasheva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Elina Sharipova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Kulik | 1-5, - Maria Solnyshkina - skreč | detail zápasu | |
Parnu - antuka | ||||
27.07.17 štvrťfinále | vs. Kaia Kanepi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.07.17 2. kolo | vs. Varvara Kuznetsova | 7-66, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
25.07.17 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Daryna Kovalenko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
24.07.17 kvalifik. | vs. Vivien Gimla | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
12.07.17 1. kolo | vs. Miriana Tona | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Buenanjo Gabija | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Efremova | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Aryna Filistovich | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.06.17 kvalifik. | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Grib | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu |
Fanny Ostlund - posledné zápasy
W35 Nagpur - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Cadence Brace | 5-7, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
21.01.24 finále | vs. Maria Mateas | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Ashton Bowers | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Pauline Payet | 5-0, Pauline Payet - skreč | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Paris Corley | 6-0, 2-0, Paris Corley - skreč | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
22.12.23 semifinále | vs. Lena Papadakis | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
21.12.23 štvrťfinále | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.12.23 2. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 3-1, Ksenia Laskutova - skreč | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-76, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Veracruz - tvrdý | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Victoria Hu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 1-0, Jacqueline Cabaj Awad - skreč | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
23.11.23 štvrťfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Kolie Allen | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
16.11.23 3. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Lauren Proctor | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
11.11.23 3. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Petja Drame | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Laki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Iva Primorac | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-3, 3-6, 7-67 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Conny Perrin | 6-72, 0-6 | detail zápasu |