Portugalsko
22.07.94, 29 rokov
10 028 $
22.07.94, 29 rokov
10 028 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
17.02.97, 27 rokov
17.02.97, 27 rokov
Maria Palhoto vs. Andreia Beberechi - Vzájomné zápasy
25.07.16 | 1. kolo kval. | Maria Palhoto | Andreia Beberechi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Targu Jiu | antuka |
Maria Palhoto form & Andreia Beberechi form
Maria Palhoto - posledné zápasy
Oeiras - antuka | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Ksenia Kuznetsova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Sara Marcionni | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.16 kvalifik. | vs. Erika Drozd Pereira | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
18.10.16 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.10.16 kvalifik. | vs. Erika Drozd Pereira | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Sara Marcionni | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Porto - antuka | ||||
04.10.16 1. kolo | vs. Mia Eklund | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ponta Delgada - tvrdý | ||||
14.09.16 2. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.16 1. kolo | vs. Claudia Cianci | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Ponta Delgada - tvrdý | ||||
06.09.16 1. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
09.08.16 1. kolo | vs. Luca Nagymihaly | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.16 kvalifik. | vs. Claudia Cianci | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.16 2. kolo kval. | vs. Ioana Gheorghita | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Andreea Giorgiana Tupan | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
01.08.16 2. kolo kval. | vs. Quinn Gleason | 3-5, - Maria Palhoto - skreč | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
25.07.16 2. kolo kval. | vs. Melissa Kopinski | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.16 kvalifik. | vs. Marta Garcia Gausi | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Andreia Beberechi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Lisbon - tvrdý | ||||
04.07.16 kvalifik. | vs. Elaine Genovese | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Sara Orellana | 6-72, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Amarante - tvrdý | ||||
27.06.16 2. kolo kval. | vs. Daria Shelomentseva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Cantanhede - koberec | ||||
21.06.16 1. kolo | vs. Eden Silva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
18.04.16 kvalifik. | vs. Mathilda Malm | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
13.04.16 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.16 kvalifik. | vs. Natalie Cvackova | 7-5, 0-6, 7-61 | detail zápasu | |
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Maheen Dada | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
28.03.16 kvalifik. | vs. Carla Lucero | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.03.16 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
24.03.16 2. kolo | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Andreia Beberechi - posledné zápasy
W15 Cairo - antuka | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
26.11.19 kvalifik. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
13.10.19 kvalifik. | vs. Diana Krasnova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ofakim - tvrdý | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 1-6, - Andreia Beberechi - skreč | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
08.10.18 kvalifik. | vs. Noelly Longi Nsimba | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.10.18 2. kolo kval. | vs. Lorin Tilipman | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Haley Giavara | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.18 kvalifik. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Justyna Malatinska | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
20.08.18 kvalifik. | vs. Iana Tishchenko | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Ecaterina Malai | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-3, 1-6, 0-1, - Andreia Beberechi - skreč | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
24.07.18 kvalifik. | vs. Irina Kuzmina | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Lotta Heiskanen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Parnu - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Saara Orav | 7-5, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.18 kvalifik. | vs. Jekaterina Sagejeva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Marija Bukina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
10.07.18 kvalifik. | vs. Veronica Napolitano | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Nadezhda Kostova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Curtea De - antuka | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 7-65, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Denisa Elena Gheorghe | 6-2, 2-0, Denisa Elena Gheorghe - skreč | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Nermeen Shawky | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.04.18 kvalifik. | vs. Sem Wensveen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Lina Boylan | 6-1, 6-1 | detail zápasu |