Rusko
21.06.01, 22 rokov
21.06.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
21.09.00, 23 rokov
21.09.00, 23 rokov
Alena Nikishina vs. Maria Oreshkina - Vzájomné zápasy
25.08.18 | 1. kolo kval. | Maria Oreshkina | Alena Nikishina | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | Moscow | antuka |
Alena Nikishina form & Maria Oreshkina form
Alena Nikishina - posledné zápasy
Batumi - tvrdý | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.18 1. kolo | vs. Nadezda Gorbachkova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
03.09.18 kvalifik. | vs. Monika Svobodova | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Tereza Polanska | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Zuzana Bohatova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Maria Oreshkina | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Azaliya Badegyeva | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
30.07.18 kvalifik. | vs. Sabina Shaydullina | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.07.18 2. kolo kval. | vs. Alena Sergeychik | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Anna Iakovleva | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Hili Kronzon | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.18 kvalifik. | vs. Nadezda Gorbachkova | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Lizaveta Hancharova | 2-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Andrieieva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.09.17 kvalifik. | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Nonna Kurginyan | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Maria Oreshkina - posledné zápasy
Moscow - antuka | ||||
26.08.18 kvalifik. | vs. Elina Nepliy | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Alena Nikishina | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
30.04.18 kvalifik. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | Arina Solomatina - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Balsen Kaya | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Alessandra Ruggieri | 1-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Tamara Racine-Beauchamp | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Anastazja Rosnowska | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 4-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Emma Gevorgyan | 4-6, 7-64, 7-65 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Julia Helbet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Maria Victoria Negoita | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Pascale Pretre | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.17 kvalifik. | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Middelkerke - antuka | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Juliana Valero | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Christina Wolfgruber | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Julia Vulpio | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.04.17 kvalifik. | vs. Jue Wang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Andrijana Stoilkovic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Emma Brust | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-79, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Jennifer Wacker | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.17 2. kolo kval. | vs. Jennifer Luikham | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Shou Na Mu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
05.12.16 kvalifik. | vs. Laura Sainsbury | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.12.16 2. kolo kval. | vs. Simona Borisova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
28.11.16 kvalifik. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Caitlyn Williams | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.11.16 kvalifik. | vs. Mariaryeni Gutierrez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.16 1. kolo kval. | vs. Angella Raman | 6-1, 6-1 | detail zápasu |