ZÁPAS
01.09.20 | kvalifik. | Maria Lota Kaul | Laure Line Glaude | 6-2, 6-2 | W25 Marbella | antuka |
ŠTATISTIKY
Maria Lota Kaul | Laure Line Glaude | |
1. podanie % | 36/74 (49%) | 40/78 (51%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/36 (75%) | 22/40 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 19/38 (50%) | 17/38 (45%) |
Vyhrané break-bally | 4/13 (31%) | 0/7 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 39/78 (50%) | 28/74 (38%) |
Vyhrané body celkom | 85/152 (56%) | 67/152 (44%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Laure Line Glaude | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Maria Lota Kaul | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Laure Line Glaude | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Maria Lota Kaul | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Laure Line Glaude | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Maria Lota Kaul | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Laure Line Glaude | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Maria Lota Kaul | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Laure Line Glaude | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Maria Lota Kaul | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Laure Line Glaude | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Maria Lota Kaul | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Laure Line Glaude | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Maria Lota Kaul | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Laure Line Glaude | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Maria Lota Kaul | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Belgicko
26.08.01, 22 rokov
26.08.01, 22 rokov
Maria Lota Kaul vs. Laure Line Glaude - Vzájomné zápasy
01.09.20 | kvalifik. | Maria Lota Kaul | Laure Line Glaude | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W25 Marbella | antuka |
Maria Lota Kaul form & Laure Line Glaude form
Maria Lota Kaul - posledné zápasy
W25 Parnu - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
09.08.22 kvalifik. | vs. Grete Gull | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Roots | 3-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
08.03.22 1. kolo | vs. Jenny Lim | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Curitiba - antuka | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-75, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
01.12.21 1. kolo | vs. Isabela Alvarez Mercante | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Brasilia - antuka | ||||
26.11.21 štvrťfinále | vs. Elina Avanesyan | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.11.21 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.21 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.21 kvalifik. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Martina Macarena Torrales Tebes | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cundinamarca - antuka | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Hurricane Tyra Black | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.11.21 1. kolo | vs. Brittany Collens | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Aparecida - antuka | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.21 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Haabneeme - tvrdý I. | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Katie Swan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Dariia Monakhova | 7-5, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.21 kvalifik. | vs. Xichen Zhao | 6-3, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
12.10.21 2. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Darja Vidmanova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Zuzana Bohatova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Chiara Catini | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Noma Akugue Noha | 6-4, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
17.08.21 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-75, 10-4 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Anja Stankovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Laure Line Glaude - posledné zápasy
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Erwitte - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Helene Pellicano | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Alice Robbe | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Chiara Tomasetti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Min Chae Kim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Lisa Zaar | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Almada - tvrdý | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Leonor Oliveira | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.07.21 kvalifik. | vs. Ana Filipa Santos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 5-7, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.12.20 kvalifik. | vs. Stefana Lazar | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Eva Marie Echeverri Erk | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-2, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Maria Navarro Oliva | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.20 kvalifik. | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Aya El Sayed | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Polina Gubina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Lian Tran | 4-6, 2-6 | detail zápasu |