ZÁPAS
20.07.16 | 2. kolo | Maria Jose Luque Moreno | Seone Mendez | 7-5, 6-2 | Don Benito | koberec |
ŠTATISTIKY
Maria Jose Luque Moreno | Seone Mendez | |
1. podanie % | 34/57 (60%) | 50/85 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/34 (74%) | 27/50 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/23 (48%) | 16/35 (46%) |
Vyhrané break-bally | 5/19 (26%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 42/85 (49%) | 21/57 (37%) |
Vyhrané body celkom | 78/142 (55%) | 64/142 (45%) |
Dvojchyby | 5 | 2 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Maria Jose Luque Moreno vs. Seone Mendez - Vzájomné zápasy
19.02.18 | 1. kolo | Seone Mendez | Maria Jose Luque Moreno | 5-7, 7-5, 6-1 | detail zápasu | Palmanova | antuka |
20.07.16 | 2. kolo | Maria Jose Luque Moreno | Seone Mendez | 7-5, 6-2 | detail zápasu | Don Benito | koberec |
Maria Jose Luque Moreno form & Seone Mendez form
Maria Jose Luque Moreno - posledné zápasy
W15 Baza - tvrdý | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Julita Saner | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Aryana Bartlett | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
20.07.19 finále | vs. Ekaterina Shalimova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.07.19 semifinále | vs. Angeles Moreno Barranquero | 7-5, 1-2, Angeles Moreno Barranquero - skreč | detail zápasu | |
18.07.19 štvrťfinále | vs. Olga Parres Azcoitia | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
17.07.19 2. kolo | vs. Maria Aran Teixido Garcia | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Francesca Bullani | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
Seville - antuka | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ceuta - tvrdý | ||||
15.09.18 semifinále | vs. Aleksandrina Naydenova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.09.18 štvrťfinále | vs. Victoria Mikhaylova | 7-61, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.09.18 2. kolo | vs. Stella Wiesemann | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.18 1. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Marbella - antuka | ||||
07.09.18 štvrťfinále | vs. Gabriela Lee | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.18 2. kolo | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.18 1. kolo | vs. Megi Khmiadashvili | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
Don Benito - koberec | ||||
21.07.18 finále | vs. Olga Helmi | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
20.07.18 semifinále | vs. Estela Perez-Somarriba | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
19.07.18 štvrťfinále | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
18.07.18 2. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.18 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Corroios Seixal - tvrdý | ||||
03.07.18 1. kolo | vs. Alice Garcia | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Guimaraes - tvrdý | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Theo Gravouil | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Amarante - tvrdý | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
07.06.18 štvrťfinále | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.06.18 2. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 6-2, 1-6, 7-65 | detail zápasu | |
05.06.18 1. kolo | vs. Julia Ronney | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Monzon - tvrdý | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Marie Bouzkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.05.18 kvalifik. | vs. Ares Teixido Garcia | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
19.02.18 1. kolo | vs. Seone Mendez | 7-5, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Manacor - antuka | ||||
13.02.18 1. kolo | vs. Estrella Cabeza-Candela | 7-62, 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Seone Mendez - posledné zápasy
W35 Antalya - antuka | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 3-4, - Seone Mendez - skreč | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Dayeon Back | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Lea Ma | 7-5, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elena Micic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Joanna Garland | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Emerson Jones | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Sara Bejlek | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
31.08.23 3. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.23 štvrťfinále | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
14.07.23 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 0-1, Dalila Spiteri - skreč | detail zápasu | |
14.07.23 štvrťfinále | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu |