Rusko
10.01.99, 25 rokov
10.01.99, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Stanislava Starostoyants vs. Margaux Bovy - Vzájomné zápasy
25.04.16 | kvalifik. | Margaux Bovy | Stanislava Starostoyants | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Stanislava Starostoyants form & Margaux Bovy form
Stanislava Starostoyants - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Maria Vittoria Viviani | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
De Haan - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Natalie Novotna | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Lleida - antuka | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Lucia De La Puerta Uribe | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rebecq - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Juliette Mazzoni | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
01.08.16 2. kolo kval. | vs. Michaela Boev | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Maaseik - antuka | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Anne-Fleur Schonck | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Julie Gauguery | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nieuwpoort - antuka | ||||
20.06.16 2. kolo kval. | vs. Daria Shelomentseva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
13.06.16 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
25.04.16 kvalifik. | vs. Margaux Bovy | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
07.09.15 1. kolo kval. | vs. Maria Ryazantseva | 1-4, - Stanislava Starostoyants - skreč | detail zápasu | |
Engis - antuka | ||||
31.08.15 1. kolo kval. | vs. Claudia Coppola | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
17.08.15 kvalifik. | vs. Mathilde Devits | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
01.12.14 2. kolo kval. | vs. Louise Lampla | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
29.09.14 kvalifik. | vs. Linda Dubska | 7-62, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.14 1. kolo kval. | vs. Johanna Ranta-Aho | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
30.06.14 1. kolo kval. | vs. Estee Widdershoven | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
30.06.14 2. kolo kval. | vs. Angeliki Kairi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
06.05.13 1. kolo kval. | vs. Viktoriya Klimushkina | 2-6, 0-1, - Stanislava Starostoyants - skreč | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
29.04.13 kvalifik. | vs. Ksenija Sharifova | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Margaux Bovy - posledné zápasy
Stockholm - tvrdý I. | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Melis Yasar | 0-6, - Margaux Bovy - skreč | detail zápasu | |
24.10.18 1. kolo | vs. Andrina Peer | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Joue Les - tvrdý I. | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Koksijde - antuka | ||||
06.08.18 1. kolo | vs. Kimberley Zimmermann | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
19.07.18 2. kolo | vs. Vinciane Remy | 7-5, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
18.07.18 1. kolo | vs. Louise Wittouck | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
11.07.18 2. kolo | vs. Justine Pysson | 3-6, 7-66, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.18 1. kolo | vs. Stephanie Nemtsova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Denain - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 2-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
Sassuolo - antuka | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Alexa Noel | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
16.06.18 finále | vs. Katyarina Paulenka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.06.18 semifinále | vs. Shalimar Talbi | 7-5, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
14.06.18 štvrťfinále | vs. Valeriya Yushchenko | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.06.18 2. kolo | vs. Anastasia Chikalkina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.18 1. kolo | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Lara Salden | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.06.18 1. kolo | vs. Denise-Antonela Stoica | 4-6, 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
17.05.18 2. kolo | vs. Mira Antonitsch | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.18 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.05.18 štvrťfinále | vs. Elizabeth Halbauer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.18 2. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
09.05.18 1. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
23.04.18 kvalifik. | vs. Victoria Kan | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
16.04.18 kvalifik. | vs. Alice Matteucci | 7-63, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Min Liu | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
08.03.18 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
07.03.18 1. kolo | vs. Guadalupe Perez Rojas | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
21.02.18 1. kolo | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.18 kvalifik. | vs. Elixane Lechemia | 6-71, 0-6 | detail zápasu |