ZÁPAS
14.06.17 | 2. kolo | Margaux Bovy | Angelina Zhuravleva | 6-3, 4-6, 6-3 | Minsk | antuka |
ŠTATISTIKY
Margaux Bovy | Angelina Zhuravleva | |
1. podanie % | 58/83 (70%) | 59/94 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 35/58 (60%) | 31/59 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/25 (40%) | 14/35 (40%) |
Vyhrané break-bally | 7/13 (54%) | 5/11 (45%) |
Vyhrané body z returnu | 49/94 (52%) | 38/83 (46%) |
Vyhrané body celkom | 94/177 (53%) | 83/177 (47%) |
Dvojchyby | 8 | 4 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Margaux Bovy vs. Angelina Zhuravleva - Vzájomné zápasy
14.06.17 | 2. kolo | Margaux Bovy | Angelina Zhuravleva | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | Minsk | antuka |
Margaux Bovy form & Angelina Zhuravleva form
Margaux Bovy - posledné zápasy
Stockholm - tvrdý I. | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Melis Yasar | 0-6, - Margaux Bovy - skreč | detail zápasu | |
24.10.18 1. kolo | vs. Andrina Peer | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Joue Les - tvrdý I. | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Koksijde - antuka | ||||
06.08.18 1. kolo | vs. Kimberley Zimmermann | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
19.07.18 2. kolo | vs. Vinciane Remy | 7-5, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
18.07.18 1. kolo | vs. Louise Wittouck | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
11.07.18 2. kolo | vs. Justine Pysson | 3-6, 7-66, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.18 1. kolo | vs. Stephanie Nemtsova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Denain - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 2-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
Sassuolo - antuka | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Alexa Noel | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
16.06.18 finále | vs. Katyarina Paulenka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.06.18 semifinále | vs. Shalimar Talbi | 7-5, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
14.06.18 štvrťfinále | vs. Valeriya Yushchenko | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.06.18 2. kolo | vs. Anastasia Chikalkina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.18 1. kolo | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Lara Salden | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.06.18 1. kolo | vs. Denise-Antonela Stoica | 4-6, 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
17.05.18 2. kolo | vs. Mira Antonitsch | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.18 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.05.18 štvrťfinále | vs. Elizabeth Halbauer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.18 2. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
09.05.18 1. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
23.04.18 kvalifik. | vs. Victoria Kan | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
16.04.18 kvalifik. | vs. Alice Matteucci | 7-63, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Min Liu | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
08.03.18 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
07.03.18 1. kolo | vs. Guadalupe Perez Rojas | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
21.02.18 1. kolo | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.18 kvalifik. | vs. Elixane Lechemia | 6-71, 0-6 | detail zápasu |
Angelina Zhuravleva - posledné zápasy
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Caroline Fawzy | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Veronika Pepelyaeva | 7-62, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Noel Saidenova | 2-6, 0-2, - Angelina Zhuravleva - skreč | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
25.10.19 štvrťfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Melis Yasar | 7-62, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Olivia Malm | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 6-72, 6-2, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
15.09.19 finále | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.19 semifinále | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.19 štvrťfinále | vs. Evgeniya Burdina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Avelina Sayfetdinova | 5-7, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Elizaveta Kuznetsova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25+H Penza - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maria Krupenina | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Elizaveta Dementyeva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Evgeniya Levashova | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Elena Malygina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Laura Isabel Putz | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Mariam Dalakishvili | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Ipek Oz | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Seone Mendez | 1-6, 4-6 | detail zápasu |