INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lou Brouleau vs. Margarita Skryabina - Vzájomné zápasy
16.03.17 | 2. kolo | Margarita Skryabina | Lou Brouleau | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Lou Brouleau form & Margarita Skryabina form
Lou Brouleau - posledné zápasy
W25+H Calvi - tvrdý | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Clothilde De Bernardi | 1-6, - Lou Brouleau - skreč | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Martina Caregaro | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Poitiers - tvrdý I. | ||||
25.02.21 2. kolo | vs. Seone Mendez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.21 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Madrid - antuka | ||||
09.12.20 1. kolo | vs. Marie Temin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Cherbourg - tvrdý I. | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Montemor - tvrdý | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Freya Christie | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Lyon - tvrdý I. | ||||
29.02.20 1. kolo kval. | vs. Antonia Lottner | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Jana Fett | 6-4, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.20 1. kolo | vs. Grace Piper | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Katy Dunne | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.02.20 kvalifik. | vs. Victoria Muntean | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Grenoble - tvrdý I. | ||||
10.02.20 kvalifik. | vs. Manon Arcangioli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Celia Belle Mohr | 7-5, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Carole Monnet | 0-5, - Lou Brouleau - skreč | detail zápasu | |
W25 Malibu - tvrdý | ||||
16.01.20 1. kolo | vs. Tara Moore | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
11.10.19 štvrťfinále | vs. Myrtille Georges | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Eden Silva | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Clermont - tvrdý I. | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Arianne Hartono | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Ksenia Palkina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60+H Saint - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Veronica Cepede Royg | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Meitar - tvrdý | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Jinan - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Meiqi Guo | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Margarita Skryabina - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ivanova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Aya El Aouni | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 6-3, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Dana Baidaulet | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Franca Cecilia Di Pietro | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Vittoria Modesti | 6-2, 0-6, 6-0 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ariana Geerlings | 5-7, 7-5, 7-67 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Sanne Schalekamp | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Susanna Giovanardi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Zuzanna Pawlikowska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Yujin Kim | 6-76, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Briana Szabo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Maya Drozd | 6-2, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Anastasija Radojevic | 6-1, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Amy Sucha | 6-2, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Anna Jakovleva | 6-1, 3-0, Anna Jakovleva - skreč | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
30.09.21 2. kolo | vs. Liv Hovde | 7-67, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.21 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Dasha Ivanova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Akilah James | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
08.06.18 semifinále | vs. Yuliya Hatouka | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.06.18 štvrťfinále | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.06.18 2. kolo | vs. Elena Malygina | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu |