INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Cornelia Lister vs. Margarita Lazareva - Vzájomné zápasy
27.10.14 | štvrťfinále | Margarita Lazareva | Cornelia Lister | 6-1, 0-6, 6-4 | detail zápasu | Stockholm | tvrdý I. |
Cornelia Lister form & Margarita Lazareva form
Cornelia Lister - posledné zápasy
W25+H Irapuato - tvrdý | ||||
11.03.20 2. kolo | vs. Gabriela Lee | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Charlotte Chavatipon | 4-6, 7-68, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Amy Zhu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Jennifer Sabrina Moreno Rodriguez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
07.09.19 1. kolo kval. | vs. Jia-Jing Lu | 6-1, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Bernarda Pera | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Magdalena Pantuckova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Panna Udvardy | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
Lugano - antuka | ||||
07.04.19 1. kolo kval. | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
09.03.19 1. kolo kval. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Irapuato - tvrdý | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Astra Sharma | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.19 1. kolo | vs. Pamela Montez | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
05.03.19 kvalifik. | vs. Reka-Luca Jani | 6-4, 6-75, 13-11 | detail zápasu | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
24.10.18 2. kolo | vs. Katarzyna Piter | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.18 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Beatrice Henriette Faureng | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
21.10.18 kvalifik. | vs. Bojana Marinkovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Stockton - tvrdý | ||||
02.10.18 kvalifik. | vs. Maegan Manasse | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
02.10.18 2. kolo kval. | vs. Beatrice Gumulya | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.18 1. kolo kval. | vs. Klara Kosan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Templeton - tvrdý | ||||
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Maegan Manasse | 6-1, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Chanel Simmonds | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Lubbock - tvrdý | ||||
17.09.18 kvalifik. | vs. Emily Fanning | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Nikita Uberoi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Eva Siska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Zagreb - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Margarita Lazareva - posledné zápasy
W25 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Paula Cabrer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Mariana Drazic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Alisa Axyanova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.02.20 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 7-65, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Julyette Steur | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
15.12.19 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Anne-Sophie Morandais | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Anastasia Grymalska | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Pia Brglez | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Doroteja Joksovic | 7-66, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Anna Martemyanova | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
27.09.19 štvrťfinále | vs. Zoziya Kardava | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Dona Abo Habaga | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Sem Wensveen | 7-5, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
13.09.19 štvrťfinále | vs. Sandra Samir | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Angelika Shapovalova | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Sonya Kovalenko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Urszula Nebelska | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu |