ZÁPAS
19.09.16 | 1. kolo kval. | Margarita Lazareva | Anastasiya Vasylyeva | 0-6, 6-4, 7-5 | Saint Petersburg | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Margarita Lazareva vs. Anastasiya Vasylyeva - Vzájomné zápasy
19.09.16 | 1. kolo kval. | Margarita Lazareva | Anastasiya Vasylyeva | 0-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | Saint Petersburg | tvrdý I. |
16.02.15 | 1. kolo | Anastasiya Vasylyeva | Margarita Lazareva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | Moscow | tvrdý I. |
18.11.13 | 2. kolo | Anastasiya Vasylyeva | Margarita Lazareva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Bucha | koberec |
07.05.12 | štvrťfinále | Anastasiya Vasylyeva | Margarita Lazareva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Almaty | tvrdý |
Margarita Lazareva form & Anastasiya Vasylyeva form
Margarita Lazareva - posledné zápasy
W25 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Paula Cabrer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Mariana Drazic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Alisa Axyanova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.02.20 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 7-65, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Julyette Steur | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
15.12.19 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Anne-Sophie Morandais | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Anastasia Grymalska | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Pia Brglez | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Doroteja Joksovic | 7-66, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Anna Martemyanova | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
27.09.19 štvrťfinále | vs. Zoziya Kardava | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Dona Abo Habaga | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Sem Wensveen | 7-5, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
13.09.19 štvrťfinále | vs. Sandra Samir | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Angelika Shapovalova | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Sonya Kovalenko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Urszula Nebelska | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Anastasiya Vasylyeva - posledné zápasy
Horb - antuka | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Imola - koberec | ||||
18.07.18 2. kolo | vs. Alice Tubello | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.18 1. kolo | vs. Isabella Bozicevic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.07.18 kvalifik. | vs. Catalina Pella | 7-64, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Alexa Guarachi | 6-75, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
21.06.18 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Laura Marti | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Myrtille Georges | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
18.05.18 1. kolo kval. | vs. Victoria Duval | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Trnava - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Michaela Honcova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Conny Perrin | 6-1, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
06.05.18 kvalifik. | vs. Arianna Capogrosso | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
19.04.18 2. kolo | vs. Shilin Xu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.18 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
16.04.18 kvalifik. | vs. Luna Meers | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
13.04.18 štvrťfinále | vs. Polina Leykina | 6-75, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
12.04.18 2. kolo | vs. Audrey Albie | 6-75, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
10.04.18 1. kolo | vs. Monica Cappelletti | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
03.04.18 2. kolo kval. | vs. Liudmila Samsonova | 6-3, 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
29.03.18 2. kolo | vs. Tamara Zidansek | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.18 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
28.03.18 kvalifik. | vs. Tena Lukas | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
27.03.18 2. kolo kval. | vs. Camilla Diez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
24.03.18 2. kolo | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
22.03.18 1. kolo | vs. Barbara Haas | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.18 kvalifik. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
20.03.18 2. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 7-5, 6-2 | detail zápasu |