INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Agnes Bukta vs. Margarita Lazareva - Vzájomné zápasy
30.03.17 | 2. kolo | Margarita Lazareva | Agnes Bukta | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Agnes Bukta form & Margarita Lazareva form
Agnes Bukta - posledné zápasy
W60 Szekesfehervar - antuka | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Simona Waltert | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60+H Zagreb - antuka | ||||
02.09.19 kvalifik. | vs. Alena Fomina | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Anamarija Spoljaric | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Kamilla Bartone | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
13.07.19 1. kolo kval. | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Versmold - antuka | ||||
08.07.19 kvalifik. | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Budapest - antuka | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Ania Hertel | 7-65, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - antuka | ||||
10.06.19 kvalifik. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 6-0, 5-10 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Julie Gervais | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
30.05.19 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Vlada Koval | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Lee | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Wiesbaden - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 6-4, 1-0, Sofia Shapatava - skreč | detail zápasu | |
29.04.19 kvalifik. | vs. Jaimee Fourlis | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - tvrdý | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.03.19 kvalifik. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Misaki Matsuda | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
24.01.19 štvrťfinále | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.19 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.19 1. kolo | vs. Lenka Stara | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.11.18 2. kolo | vs. Carole Monnet | 6-0, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.18 1. kolo | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
10.11.18 semifinále | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.18 štvrťfinále | vs. Marta Lesniak | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.18 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 7-64 | detail zápasu |
Margarita Lazareva - posledné zápasy
W25 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Paula Cabrer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Mariana Drazic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Alisa Axyanova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.02.20 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 7-65, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Julyette Steur | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
15.12.19 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Anne-Sophie Morandais | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Anastasia Grymalska | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Pia Brglez | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Doroteja Joksovic | 7-66, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Anna Martemyanova | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
27.09.19 štvrťfinále | vs. Zoziya Kardava | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Dona Abo Habaga | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Sem Wensveen | 7-5, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
13.09.19 štvrťfinále | vs. Sandra Samir | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Angelika Shapovalova | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Sonya Kovalenko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Urszula Nebelska | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu |