ZÁPAS
17.01.11 | 1. kolo | Margalita Chakhnashvili-Ranzinger | Tetyana Arefyeva | 6-3, 6-0 | Andrezieux Boutheon | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Margalita Chakhnashvili-Ranzinger vs. Tetyana Arefyeva - Vzájomné zápasy
17.01.11 | 1. kolo | Margalita Chakhnashvili-Ranzinger | Tetyana Arefyeva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Andrezieux Boutheon | tvrdý I. |
Margalita Chakhnashvili-Ranzinger form & Tetyana Arefyeva form
Margalita Chakhnashvili-Ranzinger - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
13.12.16 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.12.16 kvalifik. | vs. Esen Kokce | 2-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
14.09.15 1. kolo | vs. Anna Pribylova | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.09.15 2. kolo | vs. Polina Novikova | 6-710, 4-6 | detail zápasu | |
Beinasco - antuka | ||||
23.02.15 1. kolo | vs. Gioia Barbieri | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.15 1. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
23.02.15 kvalifik. | vs. Lisa Sabino | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
10.11.14 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 1-5, - Margalita Chakhnashvili-Ranzinger - skreč | detail zápasu | |
Saint Malo - antuka | ||||
08.09.14 1. kolo kval. | vs. Leolia Jeanjean | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
08.09.14 2. kolo kval. | vs. Jasmine Paolini | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bagnatica - antuka | ||||
25.08.14 2. kolo | vs. Anastasia Grymalska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.14 1. kolo | vs. Giulia Sartori | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Duino Aurisina - antuka | ||||
18.08.14 1. kolo | vs. Stefanie Stemmer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
18.08.14 2. kolo | vs. Iva Primorac | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Imola - koberec | ||||
14.07.14 1. kolo | vs. Luisa Marie Huber | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Middelburg - antuka | ||||
30.06.14 kvalifik. | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
30.06.14 2. kolo | vs. Angelique Van Der Meet | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.06.14 1. kolo | vs. Elitsa Kostova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.06.14 1. kolo kval. | vs. Roos Van Der Zwaan | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Breda - antuka | ||||
23.06.14 1. kolo | vs. Eugeniya Pashkova | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
23.06.14 2. kolo | vs. Bernarda Pera | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Padova - antuka | ||||
09.06.14 kvalifik. | vs. Valeria Savinykh | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
09.06.14 1. kolo kval. | vs. Martina Trevisan | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Grado - antuka | ||||
26.05.14 kvalifik. | vs. Gaia Sanesi | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.05.14 1. kolo kval. | vs. Carla Lucero | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Cagnes Sur - antuka | ||||
05.05.14 2. kolo kval. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.05.14 1. kolo kval. | vs. Amandine Cazeaux | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Dijon - tvrdý I. | ||||
31.03.14 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.03.14 1. kolo | vs. Kinnie Laisne | 6-0, 7-67 | detail zápasu | |
Beinasco - antuka | ||||
24.02.14 kvalifik. | vs. Milana Spremo | 3-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu |
Tetyana Arefyeva - posledné zápasy
Bucha - koberec | ||||
18.11.13 1. kolo | vs. Olena Kyrpot | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.11.13 štvrťfinále | vs. Polina Vinogradova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.11.13 2. kolo | vs. Lena-Marie Hofmann | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
11.11.13 1. kolo | vs. Margarita Betova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
23.09.13 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
16.09.13 1. kolo | vs. Marina Shamayko | 7-65, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tashkent - tvrdý | ||||
10.09.13 1. kolo | vs. Julia Glushko | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.09.13 kvalifik. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.09.13 1. kolo kval. | vs. Daria Saville | 1-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Kazan - tvrdý | ||||
26.08.13 1. kolo | vs. Valentyna Ivakhnenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kazan - tvrdý | ||||
12.08.13 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
05.08.13 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.08.13 1. kolo | vs. Marina Shamayko | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
Baku - tvrdý | ||||
24.07.13 2. kolo | vs. Donna Vekic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.13 1. kolo | vs. Veronika Kapshay | 6-76, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.07.13 kvalifik. | vs. Alberta Brianti | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
21.07.13 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Vasylyeva | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
14.07.13 2. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
13.07.13 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
01.07.13 1. kolo | vs. Paula Kania | 7-64, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kristinehamn - antuka | ||||
24.06.13 štvrťfinále | vs. Marina Melnikova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.06.13 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 1-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
24.06.13 2. kolo | vs. Kim-Alice Grajdek | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
17.06.13 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
27.05.13 1. kolo | vs. Ksenia Kirillova | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Karuizawa - tráva | ||||
20.05.13 semifinále | vs. Junri Namigata | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.05.13 štvrťfinále | vs. Yurina Koshino | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.05.13 1. kolo | vs. Chinami Ogi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.05.13 2. kolo | vs. Emi Mutaguchi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Kurume - tráva | ||||
13.05.13 1. kolo | vs. An-Sophie Mestach | 3-6, 0-6 | detail zápasu |