ZÁPAS
30.11.17 | 2. kolo | Manon Arcangioli | Lara Michel | 6-3, 6-77, 6-4 | Milovice | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Manon Arcangioli | Lara Michel | |
1. podanie % | 72/120 (60%) | 63/96 (66%) |
Vyhrané body z 1.podania | 45/72 (63%) | 39/63 (62%) |
Vyhrané body z 2.podania | 23/48 (48%) | 11/33 (33%) |
Vyhrané break-bally | 7/8 (88%) | 5/12 (42%) |
Vyhrané body z returnu | 46/96 (48%) | 52/120 (43%) |
Vyhrané body celkom | 114/216 (53%) | 102/216 (47%) |
Dvojchyby | 8 | 5 |
Esá | 5 | 3 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Manon Arcangioli vs. Lara Michel - Vzájomné zápasy
30.11.17 | 2. kolo | Manon Arcangioli | Lara Michel | 6-3, 6-77, 6-4 | detail zápasu | Milovice | tvrdý I. |
22.11.17 | 2. kolo | Manon Arcangioli | Lara Michel | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | Minsk | tvrdý I. |
02.12.13 | 2. kolo | Lara Michel | Manon Arcangioli | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Vendryne | tvrdý I. |
Manon Arcangioli form & Lara Michel form
Manon Arcangioli - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Tereza Valentova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Safta | 7-5, 2-1, Anastasia Safta - skreč | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Barbara Dessolis | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Solymar Colling | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Virginia Ferrara | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
16.10.22 kvalifik. | vs. Anastasia Gasanova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80+H Le - tvrdý | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 6-2, 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
31.07.22 finále | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
30.07.22 semifinále | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
29.07.22 štvrťfinále | vs. Federica Bilardo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.07.22 2. kolo | vs. Zeel Desai | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.07.22 1. kolo | vs. Veronika Bokor | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Jaimee Fourlis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
26.01.22 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.22 kvalifik. | vs. Meline Chaumeil | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
24.01.22 1. kolo kval. | vs. Juliette Mazzoni | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Evita Ramirez | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W80+H Le - tvrdý | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Daria Snigur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Valentina Gaggini | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Almada - tvrdý | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 3-6, - Manon Arcangioli - skreč | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
15.06.21 kvalifik. | vs. Salma Djoubri | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Sarah Iliev | 7-5, 6-77, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.06.21 semifinále | vs. Federica Bilardo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.06.21 štvrťfinále | vs. Natalia Siedliska | 7-65, 2-6, 6-2 | detail zápasu |
Lara Michel - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 1-2, - Lara Michel - skreč | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Mila Masic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Stella Kovacicova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Patricija Paukstyte | 6-75, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Kimmi Hance | 2-6, 1-1, - Lara Michel - skreč | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Stoerbrauck | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Samira De Stefano | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Linda Salvi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Melania Delai | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
01.06.23 štvrťfinále | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.05.23 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Adela Moravcova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Sarah Kanduth | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Kayla Cross | 7-5, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Tiffany William | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Ciobanu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
20.06.22 kvalifik. | vs. Adrienn Nagy | 2-6, - Lara Michel - skreč | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Nikol Rivkin | 7-5, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - antuka | ||||
14.08.21 semifinále | vs. Darja Semenistaja | 6-1, 3-6, 1-1, - Lara Michel - skreč | detail zápasu | |
13.08.21 štvrťfinále | vs. Victoria Kan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.08.21 2. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.08.21 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-2, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
10.08.21 kvalifik. | vs. Lara Schmidt | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Yvonna Zuffova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.21 kvalifik. | vs. Vanda Vargova | - Lara Michel - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 4-6 | detail zápasu |