ZÁPAS
21.01.18 | 1. kolo | Mananchaya Sawangkaew | Yasmine Mansouri | 6-2, 6-1 | Australian Open | tvrdý |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Mananchaya Sawangkaew vs. Yasmine Mansouri - Vzájomné zápasy
21.01.18 | 1. kolo | Mananchaya Sawangkaew | Yasmine Mansouri | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Australian Open | tvrdý |
Mananchaya Sawangkaew form & Yasmine Mansouri form
Mananchaya Sawangkaew - posledné zápasy
W35 Indore - tvrdý | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Dalila Jakupovic | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Maya Joint | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Priscilla Hon | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Ivana Popovic | 6-4, 2-6, 7-614 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Alana Parnaby | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
14.01.24 finále | vs. Antonia Ruzic | 6-1, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
13.01.24 semifinále | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
12.01.24 štvrťfinále | vs. Misaki Matsuda | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Aoi Ito | 6-75, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Ena Shibahara | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
30.11.23 štvrťfinále | vs. Ayano Shimizu | 6-0, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 7-62, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Harriet Dart | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Aoi Ito | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Himari Sato | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. En Shuo Liang | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Eri Shimizu | 6-73, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Miho Kuramochi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Anastasiia Gureva | 6-1, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Shuo Feng | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Yasmine Mansouri - posledné zápasy
W35 Indore - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Pehal Kharadkar | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 7-66, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 3-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Isabella Maria Serban | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.01.24 štvrťfinále | vs. Tessa Johanna Brockmann | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Meriem Makhlouf | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ashley Lahey | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 kvalifik. | vs. Marie Villet | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Pauline Courcoux | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Ines Ibbou | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Grechkina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 6-1, 6-3 | detail zápasu |