ZÁPAS
19.10.19 | semifinále | Mananchaya Sawangkaew | Olga Helmi | 6-2, 6-1 | W15 Hua | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Mananchaya Sawangkaew | Olga Helmi | |
1. podanie % | 31/45 (69%) | 23/46 (50%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/31 (68%) | 12/23 (52%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/14 (64%) | 7/23 (30%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 27/46 (59%) | 15/45 (33%) |
Vyhrané body celkom | 57/91 (63%) | 34/91 (37%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Mananchaya Sawangkaew | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Olga Helmi | |
0-0 | ||
Mananchaya Sawangkaew | 1-1 | |
1-2 | Olga Helmi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mananchaya Sawangkaew | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Olga Helmi | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mananchaya Sawangkaew | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Olga Helmi | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Mananchaya Sawangkaew | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Olga Helmi | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mananchaya Sawangkaew | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
3-0 | Olga Helmi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mananchaya Sawangkaew | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Olga Helmi | |
0-0 | ||
Mananchaya Sawangkaew | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Mananchaya Sawangkaew vs. Olga Helmi - Vzájomné zápasy
19.10.19 | semifinále | Mananchaya Sawangkaew | Olga Helmi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W15 Hua | tvrdý |
Mananchaya Sawangkaew form & Olga Helmi form
Mananchaya Sawangkaew - posledné zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Naho Sato | 6-75, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Dalila Jakupovic | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Maya Joint | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Priscilla Hon | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Ivana Popovic | 6-4, 2-6, 7-614 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Alana Parnaby | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
14.01.24 finále | vs. Antonia Ruzic | 6-1, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
13.01.24 semifinále | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
12.01.24 štvrťfinále | vs. Misaki Matsuda | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Aoi Ito | 6-75, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Ena Shibahara | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
30.11.23 štvrťfinále | vs. Ayano Shimizu | 6-0, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 7-62, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Harriet Dart | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Aoi Ito | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Himari Sato | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. En Shuo Liang | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Eri Shimizu | 6-73, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Miho Kuramochi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Anastasiia Gureva | 6-1, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Olga Helmi - posledné zápasy
W15 Manacor - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Tian Jialin | 2-6, 0-3, - Olga Helmi - skreč | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Nahia Berecoechea | 2-5, - Olga Helmi - skreč | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Marina Stakusic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Molly Helgesson | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Jana Fett | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Amandine Monnot | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Figueira - tvrdý | ||||
24.07.23 kvalifik. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Corroios - tvrdý | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Darya Shauha | 0-6, 1-6 | detail zápasu |