ZÁPAS
30.07.19 | kvalifik. | Mana Kawamura | Satsuki Koike | 6-1, 6-2 | W25 Taipei | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Mana Kawamura | Satsuki Koike | |
1. podanie % | 38/81 (47%) | 31/55 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 31/38 (82%) | 16/31 (52%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/43 (42%) | 11/24 (46%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 28/55 (51%) | 32/81 (40%) |
Vyhrané body celkom | 77/136 (57%) | 59/136 (43%) |
Dvojchyby | 6 | 4 |
Esá | 1 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Mana Kawamura | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
1-0 | Satsuki Koike | |
0-0 | ||
Mana Kawamura | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Satsuki Koike | |
0-0 | ||
Mana Kawamura | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
4-1 | Satsuki Koike | |
0-0 | ||
Mana Kawamura | 5-1 | |
6-1 |
2 | ||
0-0 | Satsuki Koike | |
Mana Kawamura | 1-0 | |
Mana Kawamura | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-1 | Satsuki Koike | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Mana Kawamura | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Satsuki Koike | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mana Kawamura | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Japonsko
16.07.97, 26 rokov
16.07.97, 26 rokov
Mana Kawamura vs. Satsuki Koike - Vzájomné zápasy
30.07.19 | kvalifik. | Mana Kawamura | Satsuki Koike | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W25 Taipei | tvrdý |
Mana Kawamura form & Satsuki Koike form
Mana Kawamura - posledné zápasy
W35 Osaka - tvrdý | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Hanna Chang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Sahra Dennehy | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Tinker | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Georgiana Ruhrig | 3-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Smriti Bhasin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Kashish Bhatia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Eri Shimizu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Eri Shimizu | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Vanshita Pathania | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Sayaka Ishii | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Haley Giavara | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ana Grubor | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Tiffany William | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Jada Bui | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Celine Naef | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Aravane Rezai | 7-68, 6-0 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 4-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 6-4, 5-7, 7-66 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 7-63, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Liva Yildiz | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Satsuki Koike - posledné zápasy
W25 Makinohara - koberec | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Paula Badosa Gibert | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Ayaka Okuno | 7-5, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Kanako Osafune | 6-2, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Taipei - tvrdý | ||||
30.07.19 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.07.19 1. kolo kval. | vs. Kanako Osafune | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Olga Helmi | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Hyojung Yea | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Margarita Lazareva | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.04.19 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
01.04.19 kvalifik. | vs. Pauline Demel | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
29.03.19 štvrťfinále | vs. Alice Rame | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.19 2. kolo | vs. Chantal Skamlova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.19 1. kolo | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Susan Doldan | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.19 kvalifik. | vs. Giulia Brighi | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Kerstin Peckl | 6-1, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
18.03.19 kvalifik. | vs. Ani Vangelova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Daegu - tvrdý | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Kotomi Takahata | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.06.18 kvalifik. | vs. Chisa Hosonuma | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Warona Mdlulwa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Se Jin Lee | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Gyeongsan - tvrdý | ||||
16.06.18 semifinále | vs. Hanna Chang | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.06.18 štvrťfinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 5-7, 6-3, 7-69 | detail zápasu | |
14.06.18 2. kolo | vs. Eunhye Lee | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.06.18 1. kolo | vs. Fatima Bizhukova | 6-2, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
12.06.18 kvalifik. | vs. Sujin Yoon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.06.18 2. kolo kval. | vs. Mihoki Miyahara | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Jeongyun Lee | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Sangju - tvrdý I. | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Eri Shimizu | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Fukuoka - koberec | ||||
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 1-6, 4-6 | detail zápasu |