ZÁPAS
21.05.19 | 1. kolo | Mana Ayukawa | Anna Siskova | 6-1, 6-3 | W25 Karuizawa | koberec |
ŠTATISTIKY
Mana Ayukawa | Anna Siskova | |
1. podanie % | 21/42 (50%) | 28/48 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 16/21 (76%) | 14/28 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/21 (71%) | 10/20 (50%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 24/48 (50%) | 11/42 (26%) |
Vyhrané body celkom | 55/90 (61%) | 35/90 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esá | 3 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mana Ayukawa | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mana Ayukawa | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mana Ayukawa | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Mana Ayukawa | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mana Ayukawa | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mana Ayukawa | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mana Ayukawa | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Mana Ayukawa | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Mana Ayukawa vs. Anna Siskova - Vzájomné zápasy
21.05.19 | 1. kolo | Mana Ayukawa | Anna Siskova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W25 Karuizawa | koberec |
Mana Ayukawa form & Anna Siskova form
Mana Ayukawa - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Danielle Daley | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Hina Inoue | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Josy Daems | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Brandy Walker | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Fangzhou Liu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Kisa Yoshioka | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Melisa Ercan | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60+H Calgary - tvrdý I. | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ellie Daniels | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Ana Grubor | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Catherine Gagnon | 7-66, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Tokyo - tvrdý | ||||
02.06.23 štvrťfinále | vs. Ayano Shimizu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Minseo Kim (2004) | 6-73, 1-3, - Mana Ayukawa - skreč | detail zápasu | |
W80 Gifu - tvrdý | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Katie Boulter | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 6-73, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Kayo Nishimura | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
W40+H Calvi - tvrdý | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Maelle Leclercq | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Paula Cembranos | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Kashiwa - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Sayaka Ishii | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Arcadia - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Orlando - tvrdý | ||||
06.02.23 1. kolo kval. | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Anna Siskova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.03.24 finále | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | - Anna Siskova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
08.10.23 kvalifik. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
03.09.23 kvalifik. | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-4 | detail zápasu |