ZÁPAS
13.03.18 | 1. kolo | Mallaurie Noel | Agathe Timsit | 4-6, 6-4, 6-1 | Gonesse | antuka |
ŠTATISTIKY
Mallaurie Noel | Agathe Timsit | |
1. podanie % | 69/98 (70%) | 49/99 (49%) |
Vyhrané body z 1.podania | 40/69 (58%) | 26/49 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/29 (41%) | 24/50 (48%) |
Vyhrané break-bally | 7/14 (50%) | 5/14 (36%) |
Vyhrané body z returnu | 49/99 (49%) | 46/98 (47%) |
Vyhrané body celkom | 101/197 (51%) | 96/197 (49%) |
Dvojchyby | 6 | 2 |
Esá | 3 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Agathe Timsit | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mallaurie Noel | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Agathe Timsit | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mallaurie Noel | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Agathe Timsit | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Mallaurie Noel | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Agathe Timsit | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Mallaurie Noel | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Agathe Timsit | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Mallaurie Noel | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Agathe Timsit | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Mallaurie Noel | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Agathe Timsit | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mallaurie Noel | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Agathe Timsit | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
4-1 | Agathe Timsit | |
4-2 | Agathe Timsit | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mallaurie Noel | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Agathe Timsit | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
5-4 | Agathe Timsit | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Agathe Timsit | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mallaurie Noel | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Agathe Timsit | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
3-0 | Agathe Timsit | |
3-1 | Agathe Timsit | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mallaurie Noel | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Agathe Timsit | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
25.08.92, 31 rokov
25.08.92, 31 rokov
Mallaurie Noel vs. Agathe Timsit - Vzájomné zápasy
13.03.18 | 1. kolo | Mallaurie Noel | Agathe Timsit | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | Gonesse | antuka |
Mallaurie Noel form & Agathe Timsit form
Mallaurie Noel - posledné zápasy
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Emeline Dartron | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Schena Benamar | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Florence - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Sara Daavettila | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý I. | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Grace Min | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Stefani Webb | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Lincer | 5-7, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Amira Ben Aissa | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.22 kvalifik. | vs. Alice Tubello | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Fiona Codino | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
14.10.22 štvrťfinále | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.10.22 2. kolo | vs. Margot Yerolymos | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.22 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Reims - tvrdý I. | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Jade Bornay | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Camille Moga | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25+H Figueira - tvrdý | ||||
21.07.22 2. kolo | vs. Pemra Ozgen | 2-5, - Mallaurie Noel - skreč | detail zápasu | |
19.07.22 1. kolo | vs. Joana Baptista | 6-0, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Guimaraes - tvrdý | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Rebeka Stolmar | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Marine Partaud | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
29.03.22 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 7-61, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Le - antuka | ||||
21.03.22 kvalifik. | vs. Lena Papadakis | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Agathe Timsit - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.12.19 kvalifik. | vs. Arabella Koller | 4-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Natalia Orlova | 4-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 4-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
28.10.19 kvalifik. | vs. Andre Lukosiute | 6-2, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
21.10.19 kvalifik. | vs. Ruth Copas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Constance Sibille | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Marte Lambrecht | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Mathilde Devits | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Lana Sipek | 4-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
23.07.19 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-74, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
19.07.19 štvrťfinále | vs. Olympe Lancelot | 7-5, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 6-0, 2-0, Noa Liauw A Fong - skreč | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
25.06.19 1. kolo | vs. Anna Turati | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Netanya - tvrdý | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.06.19 1. kolo | vs. Ema Lazic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Eugenia Ganga | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Nina Stadler | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
04.06.19 1. kolo | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
17.05.19 štvrťfinále | vs. Chiara Scholl | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.19 2. kolo | vs. Dominique Karregat | 7-5, 1-0, Dominique Karregat - skreč | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Blanca Puig Caballero | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Alexandra Damaschin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.19 kvalifik. | vs. Audrey Dabomve | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
04.03.19 kvalifik. | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Madison Westby | 5-7, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
04.02.19 kvalifik. | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu |