ZÁPAS
08.07.18 | 2. kolo kval. | Malin Leysen | Tania Munteanu | 6-2, 3-6, 7-62 | Bucharest | antuka |
ŠTATISTIKY
Belgicko
08.02.97, 27 rokov
08.02.97, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
11.10.02, 21 rokov
11.10.02, 21 rokov
Malin Leysen vs. Tania Munteanu - Vzájomné zápasy
08.07.18 | 2. kolo kval. | Malin Leysen | Tania Munteanu | 6-2, 3-6, 7-62 | detail zápasu | Bucharest | antuka |
Malin Leysen form & Tania Munteanu form
Malin Leysen - posledné zápasy
Brussels - antuka | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Mirabelle Njoze | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Teodora Djordjevic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
10.07.18 kvalifik. | vs. Alexandra Maria Staiculescu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 6-2, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Emma Onila | 6-0, 3-6, 6-2 | detail zápasu |
Tania Munteanu - posledné zápasy
W15 Sibenik - antuka | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Stella Knez | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Bianca Bulat | 6-2, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 6-2, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Patricia Maria Tig | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Anamaria Federica Oana | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Yujiao Che | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Liana Cammilleri | 2-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Aliz Stumpf | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.23 kvalifik. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Alisa Kummel | 6-4, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Nora Svensson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Sude Ince | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Patsy Daughters | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Martina Smolenova | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.09.22 1. kolo | vs. Habiba Mohamed Yousry Ahmed | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.09.22 kvalifik. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Camelia-Elena Hristea | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Julie Struplova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Leonarda Kajkic | 0-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Split - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Aliona Falei | 2-6, 1-6 | detail zápasu |