ZÁPAS
12.12.19 | 2. kolo | Ylona-Georgiana Ghioroaie | Malene Helgo | 6-1, 7-5 | W15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Ylona-Georgiana Ghioroaie | Malene Helgo | |
1. podanie % | 35/62 (56%) | 35/61 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/35 (69%) | 16/35 (46%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/27 (37%) | 11/26 (42%) |
Vyhrané break-bally | 7/8 (88%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 34/61 (56%) | 28/62 (45%) |
Vyhrané body celkom | 68/123 (55%) | 55/123 (45%) |
Dvojchyby | 4 | 0 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-0 | |
0-0, 0-15 | ||
0-1 | Malene Helgo | |
0-0 | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Malene Helgo | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Malene Helgo | |
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Malene Helgo | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Malene Helgo | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-2 | |
0-0 | ||
1-3 | Malene Helgo | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-4 | |
0-0 | ||
2-4 | Malene Helgo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-4 | |
0-0 | ||
3-5 | Malene Helgo | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Malene Helgo | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-5 | |
0-0 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ylona-Georgiana Ghioroaie vs. Malene Helgo - Vzájomné zápasy
12.12.19 | 2. kolo | Ylona-Georgiana Ghioroaie | Malene Helgo | 6-1, 7-5 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Ylona-Georgiana Ghioroaie form & Malene Helgo form
Ylona-Georgiana Ghioroaie - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Martha Matoula | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Salma Drugdova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 6-73, 6-74 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 7-64, 6-72 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-72, 6-74 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
17.09.23 finále | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Julie Struplova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Estela Ivanova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 6-3, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Lilli Tagger | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Malene Helgo - posledné zápasy
W35 Hammamet - antuka | ||||
20.04.24 semifinále | vs. Alison Van Uytvanck | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.04.24 štvrťfinále | vs. Antonia Schmidt | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.04.24 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
10.04.24 | vs. Maria Sakkari | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
09.04.24 | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
08.04.24 | vs. Mia Ristic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.03.24 finále | vs. Julie Belgraver | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-5, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.03.24 finále | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Jana Hossam Salah | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Kseniya Yersh | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Andrea Roots | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
03.03.24 finále | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Mona Barthel | 3-6, 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 6-1, 12-10 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Milla Kotamaeki | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Mika Stojsavljevic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Elena Malygina | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Katarina Jokic | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ciara Moore | 6-1, 6-4 | detail zápasu |