Rusko
13.07.00, 23 rokov
13.07.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kamilla Kokeladze vs. Maja Chwalinska - Vzájomné zápasy
25.09.17 | 1. kolo kval. | Maja Chwalinska | Kamilla Kokeladze | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Kamilla Kokeladze form & Maja Chwalinska form
Kamilla Kokeladze - posledné zápasy
Moscow - antuka | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-4, 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
26.08.18 kvalifik. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Daria Nazarkina | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.18 kvalifik. | vs. Maria Titova | 6-3, 1-0, Maria Titova - skreč | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Daria Rakitskaya | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Maria Krupenina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.18 kvalifik. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kldiashvili | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
Les Contamines - tvrdý | ||||
26.07.18 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.18 1. kolo | vs. Olympe Lancelot | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Dijon - tvrdý | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Linda Cagnazzo | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
31.05.18 2. kolo | vs. Dia Evtimova | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
29.05.18 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
28.05.18 kvalifik. | vs. Keira Blackbeard | 2-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
27.05.18 1. kolo kval. | vs. Larissa Ravanini De Souza | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Oeiras - antuka | ||||
23.05.18 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.05.18 2. kolo kval. | vs. Rebeca C Silva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
21.05.18 kvalifik. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
San Severo - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Giorgia Marchetti | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.05.18 kvalifik. | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
25.04.18 2. kolo | vs. Francesca Jones | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.18 1. kolo | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
12.03.18 kvalifik. | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Mariana Correa | 0-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Priscila Baptista | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Campinas - antuka | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Dominique Schaefer | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Laura Fink Wayerbacher | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Petit Bourg - tvrdý | ||||
17.01.18 2. kolo | vs. Theo Gravouil | 3-6, 6-74 | detail zápasu |
Maja Chwalinska - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 7-65, 2-6, 1-4, - Maja Chwalinska - skreč | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 6-2, 5-1, Carlota Martinez Cirez - skreč | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Carole Monnet | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Ipek Oz | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Bervid | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Tatiana Prozorova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-74, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
10.02.24 štvrťfinále | vs. Aliona Falei | 4-6, 0-2, - Maja Chwalinska - skreč | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Alice Robbe | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 7-66, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
28.01.24 finále | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-3, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Sinja Kraus | 6-76, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Misaki Matsuda | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Yexin Ma | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Oliwia Szymczuch | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
29.10.23 2. kolo kval. | vs. Leticia Matuszewski | - Maja Chwalinska - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Mia Ristic | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-2 | detail zápasu |