ZÁPAS
28.02.17 | 1. kolo | Maia Lumsden | Alina Silich | 6-2, 2-6, 6-2 | Macon | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Maia Lumsden | Alina Silich | |
1. podanie % | 46/69 (67%) | 59/97 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/46 (61%) | 35/59 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/23 (39%) | 11/38 (29%) |
Vyhrané break-bally | 7/15 (47%) | 5/7 (71%) |
Vyhrané body z returnu | 51/97 (53%) | 32/69 (46%) |
Vyhrané body celkom | 88/166 (53%) | 78/166 (47%) |
Dvojchyby | 4 | 15 |
Esá | 4 | 4 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Maia Lumsden vs. Alina Silich - Vzájomné zápasy
28.02.17 | 1. kolo | Maia Lumsden | Alina Silich | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | Macon | tvrdý I. |
Maia Lumsden form & Alina Silich form
Maia Lumsden - posledné zápasy
Guangzhou - tvrdý | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sabine Lisicki | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Maddison Inglis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Maribor - tvrdý I. | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Ricany - tvrdý I. | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
15.02.23 2. kolo | vs. Marie Benoit | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.23 1. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
10.02.23 štvrťfinále | vs. Tereza Smitkova | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
09.02.23 2. kolo | vs. Eden Silva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Sunderland - tvrdý I. | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Tallinn - tvrdý I. | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.22 1. kolo | vs. Irina Balus | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Joanna Garland | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.22 kvalifik. | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-2, 2-6, 1-4, - Maia Lumsden - skreč | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.10.22 štvrťfinále | vs. Katie Swan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.22 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.22 1. kolo | vs. Ela Platenikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Angelica Blake | 6-73, 6-3, 7-10 | detail zápasu |
Alina Silich - posledné zápasy
W15 Ust - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Anastasia Yashchenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Alina Silich - skreč | detail zápasu | |
22.06.21 kvalifik. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
04.06.21 štvrťfinále | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.06.21 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.05.21 1. kolo | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
10.04.21 semifinále | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.04.21 štvrťfinále | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
08.04.21 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
06.04.21 kvalifik. | vs. Karyna Kachur | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 7-65, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.21 kvalifik. | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 5-2, Maria Timofeeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
04.02.21 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.02.21 1. kolo | vs. Vladlena Bokova | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | detail zápasu |