ZÁPAS
09.11.17 | štvrťfinále | Mai Minokoshi | Sara Tomic | 4-6, 6-1, 6-3 | Bendigo | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Mai Minokoshi | Sara Tomic | |
1. podanie % | 66/89 (74%) | 50/88 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 39/66 (59%) | 27/50 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/23 (52%) | 16/38 (42%) |
Vyhrané break-bally | 7/12 (58%) | 4/10 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 45/88 (51%) | 38/89 (43%) |
Vyhrané body celkom | 96/177 (54%) | 81/177 (46%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esá | 1 | 2 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Mai Minokoshi vs. Sara Tomic - Vzájomné zápasy
09.11.17 | štvrťfinále | Mai Minokoshi | Sara Tomic | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | Bendigo | tvrdý |
15.02.16 | 1. kolo kval. | Mai Minokoshi | Sara Tomic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Perth | tvrdý |
Mai Minokoshi form & Sara Tomic form
Mai Minokoshi - posledné zápasy
W25 Perth - tvrdý | ||||
24.02.20 kvalifik. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 7-65, 4-10 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Sri Peddi Reddy | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Evana Bowell | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
17.02.20 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Angelina Subotic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Sarah Prescott | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.20 kvalifik. | vs. Ho Ching Wu | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Rada Manataweewat | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Natthapat Piwbangruk | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Abigail Tere-Apisah | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Arisara Jongma | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Yuuki Tanaka | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Brisbane - tvrdý | ||||
29.09.19 2. kolo kval. | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Cyan Sun | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Darwin - tvrdý | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Nagi Hanatani | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Robu Kajitani | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Olivia Rogowska | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Jinan - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Meiling Wang | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Tsukuba - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Taipei - tvrdý | ||||
02.08.19 štvrťfinále | vs. Risa Ushijima | 6-2, 6-75, 6-78 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Dan Ni Wang | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Aldila Sutjiadi | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Vivian Heisen | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Ulanqab - tvrdý | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Ji-Hee Choi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
10.07.19 2. kolo | vs. Fang Ying Xun | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Luzhou - tvrdý | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Qiu Yu Ye | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Sara Tomic - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
29.08.20 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.20 1. kolo | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-4, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
29.07.20 1. kolo | vs. Annerly Poulos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Annerly Poulos | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.07.20 1. kolo | vs. Olivia Tjandramulia | 0-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
28.06.20 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 0-5 | detail zápasu | |
W25 Mildura - tráva | ||||
07.03.20 semifinále | vs. Marianna Zakarlyuk | 2-6, 7-65, 0-6 | detail zápasu | |
06.03.20 štvrťfinále | vs. Abbie Myers | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.20 2. kolo | vs. Alexandra Bozovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.20 1. kolo | vs. Amber Marshall | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.20 kvalifik. | vs. Noelleda Ah San | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Evana Bowell | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Bendigo - tvrdý | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Erina Hayashi | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Toowoomba - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Olivia Rogowska | 3-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
08.10.19 1. kolo | vs. Chompoothip Jandakate | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Brisbane - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Ramu Ueda | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W60 Darwin - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Michika Ozeki | 0-6, 7-64, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 5-7, 6-4, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Canberra - antuka | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Canberra - antuka | ||||
17.03.19 1. kolo kval. | vs. Jennifer Elie | 1-6, 7-5, 11-13 | detail zápasu | |
W25 Mildura - tráva | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.19 1. kolo | vs. Jennifer Elie | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.19 kvalifik. | vs. Alexandra Osborne | 6-3, 6-72, 10-2 | detail zápasu | |
03.03.19 1. kolo kval. | vs. Lisa Mays | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Bendigo - tvrdý | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Isabelle Wallace | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Toowoomba - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Alana Parnaby | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
01.10.18 kvalifik. | vs. Alison Bai | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Cyan Sun | 6-2, 6-2 | detail zápasu |