ZÁPAS
15.06.16 | 2. kolo | Magdalena Pantuckova | Tereza Kolarova | 7-5, 7-5 | Prerov | antuka |
ŠTATISTIKY
Magdalena Pantuckova | Tereza Kolarova | |
1. podanie % | 47/86 (55%) | 41/83 (49%) |
Vyhrané body z 1.podania | 31/47 (66%) | 25/41 (61%) |
Vyhrané body z 2.podania | 20/39 (51%) | 23/42 (55%) |
Vyhrané break-bally | 4/11 (36%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 35/83 (42%) | 35/86 (41%) |
Vyhrané body celkom | 86/169 (51%) | 83/169 (49%) |
Dvojchyby | 5 | 5 |
Esá | 5 | 2 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
20.02.98, 26 rokov
20.02.98, 26 rokov
Magdalena Pantuckova vs. Tereza Kolarova - Vzájomné zápasy
16.08.16 | 1. kolo | Magdalena Pantuckova | Tereza Kolarova | 6-2, 6-75, 6-4 | detail zápasu | Slovenska Lupca | antuka |
15.06.16 | 2. kolo | Magdalena Pantuckova | Tereza Kolarova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | Prerov | antuka |
Magdalena Pantuckova form & Tereza Kolarova form
Magdalena Pantuckova - posledné zápasy
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.20 1. kolo | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 7-65, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Lenka Munzarova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
10.11.19 finále | vs. Shiho Akita | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.19 semifinále | vs. Johana Markova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.19 štvrťfinále | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
01.11.19 štvrťfinále | vs. Mariia Tkacheva | 2-6, 0-4, - Magdalena Pantuckova - skreč | detail zápasu | |
31.10.19 2. kolo | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Nika Shytkouskaya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
20.10.19 finále | vs. Gabriella Taylor | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.19 semifinále | vs. Lina Gjorcheska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.19 štvrťfinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 6-76, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Vlada Koval | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Cindy Burger | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 3-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
W25+H Bad - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Quirine Lemoine | 6-1, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Caroline Werner | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu |
Tereza Kolarova - posledné zápasy
Lubbock - tvrdý | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Constance Branstine | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.17 kvalifik. | vs. Fiona Crawley | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Brooke Dennis | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Las Vegas - tvrdý | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Lauryn John-Baptiste | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Kennedy Shaffer | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Sabrina Santamaria | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Stare Splavy - antuka | ||||
05.06.17 kvalifik. | vs. Natalija Stevanovic | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Katerina Krizova | 6-0, 5-2, Katerina Krizova - skreč | detail zápasu | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
06.02.17 kvalifik. | vs. Laura Maluniakova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.17 2. kolo kval. | vs. Kristyna Hrabalova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
28.10.16 štvrťfinále | vs. Barbara Kotelesova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.10.16 2. kolo | vs. Yulia Kulikova | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
25.10.16 1. kolo | vs. Ines Murta | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
19.10.16 1. kolo | vs. Wiktoria Kulik | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
13.09.16 1. kolo | vs. Tereza Prochazkova | 3-6, 0-3, - Tereza Kolarova - skreč | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
09.09.16 štvrťfinále | vs. Laura-Ioana Paar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.16 2. kolo | vs. Katerina Vankova | 1-0, Katerina Vankova - skreč | detail zápasu | |
07.09.16 1. kolo | vs. Tereza Prochazkova | 6-3, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
St. Poelten - antuka | ||||
30.08.16 1. kolo | vs. Kristina Schmiedlova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Slovenska Lupca - antuka | ||||
16.08.16 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 2-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
Plzen - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Tereza Prochazkova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
18.07.16 kvalifik. | vs. Hana Pektorova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Ema Vasic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Cornelia Lister | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
29.06.16 1. kolo | vs. Ashley Lahey | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.06.16 kvalifik. | vs. Laura Svatikova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kubicz | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
22.06.16 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu |