ZÁPAS
16.03.19 | štvrťfinále | Magdalena Pantuckova | Charlotte Roemer | 2-6, 7-64, 6-2 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Magdalena Pantuckova | Charlotte Roemer | |
1. podanie % | 64/109 (59%) | 69/105 (66%) |
Vyhrané body z 1.podania | 33/64 (52%) | 41/69 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 24/45 (53%) | 16/36 (44%) |
Vyhrané break-bally | 6/16 (38%) | 6/12 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 48/105 (46%) | 52/109 (48%) |
Vyhrané body celkom | 105/214 (49%) | 109/214 (51%) |
Dvojchyby | 4 | 1 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Charlotte Roemer | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Magdalena Pantuckova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Charlotte Roemer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Magdalena Pantuckova | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-3 | Charlotte Roemer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Magdalena Pantuckova | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-5 | Charlotte Roemer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Magdalena Pantuckova | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Charlotte Roemer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Magdalena Pantuckova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Charlotte Roemer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Magdalena Pantuckova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Charlotte Roemer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Magdalena Pantuckova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Charlotte Roemer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Magdalena Pantuckova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Charlotte Roemer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Magdalena Pantuckova | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Charlotte Roemer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Magdalena Pantuckova | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-6 | Charlotte Roemer | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 5-3, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
3 | ||
0-0 | Charlotte Roemer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
1-0 | Charlotte Roemer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Magdalena Pantuckova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Charlotte Roemer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Magdalena Pantuckova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Charlotte Roemer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Magdalena Pantuckova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Charlotte Roemer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Magdalena Pantuckova vs. Charlotte Roemer - Vzájomné zápasy
16.03.19 | štvrťfinále | Magdalena Pantuckova | Charlotte Roemer | 2-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Magdalena Pantuckova form & Charlotte Roemer form
Magdalena Pantuckova - posledné zápasy
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.20 1. kolo | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 7-65, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Lenka Munzarova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
10.11.19 finále | vs. Shiho Akita | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.19 semifinále | vs. Johana Markova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.19 štvrťfinále | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
01.11.19 štvrťfinále | vs. Mariia Tkacheva | 2-6, 0-4, - Magdalena Pantuckova - skreč | detail zápasu | |
31.10.19 2. kolo | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Nika Shytkouskaya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
20.10.19 finále | vs. Gabriella Taylor | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.19 semifinále | vs. Lina Gjorcheska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.19 štvrťfinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 6-76, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Vlada Koval | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Cindy Burger | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 3-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
W25+H Bad - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Quirine Lemoine | 6-1, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Caroline Werner | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu |
Charlotte Roemer - posledné zápasy
Billie Jean - tvrdý | ||||
16.04.22 Rubber 1 | vs. Maria Rivera Corado | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.04.22 | vs. Daniela Seguel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
13.04.22 Rubber 1 | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Howard | 6-4, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
Roja De - antuka | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
23.08.19 štvrťfinále | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Renata Zarazua | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Yuliana Lizarazo | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Budapest - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Anna Klasen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Lea Aiche | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - tvrdý | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Nadja Bay Christians | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Obidos - koberec | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Maria Sanchez | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.05.19 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 2-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Obidos - koberec | ||||
10.05.19 2. kolo | vs. Pemra Ozgen | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.05.19 1. kolo | vs. Mariana Campino | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.05.19 semifinále | vs. Simona Waltert | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.05.19 štvrťfinále | vs. Elena Milovanovic | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
02.05.19 2. kolo | vs. Merna Refaat | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
26.04.19 štvrťfinále | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.04.19 2. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.03.19 štvrťfinále | vs. Yuki Naito | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.19 2. kolo | vs. Joanne Zuger | 6-1, 6-3 | detail zápasu |