ZÁPAS
06.05.16 | štvrťfinále | Magdalena Pantuckova | Anastasiya Fedoryshyn | 6-2, 6-3 | Bol | antuka |
ŠTATISTIKY
Magdalena Pantuckova | Anastasiya Fedoryshyn | |
1. podanie % | 34/54 (63%) | 27/41 (66%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/34 (68%) | 13/27 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/20 (50%) | 5/14 (36%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 23/41 (56%) | 21/54 (39%) |
Vyhrané body celkom | 56/95 (59%) | 39/95 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Magdalena Pantuckova vs. Anastasiya Fedoryshyn - Vzájomné zápasy
06.05.16 | štvrťfinále | Magdalena Pantuckova | Anastasiya Fedoryshyn | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Bol | antuka |
Magdalena Pantuckova form & Anastasiya Fedoryshyn form
Magdalena Pantuckova - posledné zápasy
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.20 1. kolo | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 7-65, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Lenka Munzarova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
10.11.19 finále | vs. Shiho Akita | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.19 semifinále | vs. Johana Markova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.19 štvrťfinále | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
01.11.19 štvrťfinále | vs. Mariia Tkacheva | 2-6, 0-4, - Magdalena Pantuckova - skreč | detail zápasu | |
31.10.19 2. kolo | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Nika Shytkouskaya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
20.10.19 finále | vs. Gabriella Taylor | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.19 semifinále | vs. Lina Gjorcheska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.19 štvrťfinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 6-76, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Vlada Koval | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Cindy Burger | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 3-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
W25+H Bad - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Quirine Lemoine | 6-1, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Caroline Werner | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu |
Anastasiya Fedoryshyn - posledné zápasy
W15 Valencia - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Pari Singh | 6-1, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Joelle Steur | 2-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 3-6, 6-4, 10-1 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
23.11.17 2. kolo | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.17 1. kolo | vs. Mirabelle Njoze | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
18.11.17 štvrťfinále | vs. Giorgia Marchetti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.11.17 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.17 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
10.11.17 štvrťfinále | vs. Cindy Burger | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.17 2. kolo | vs. Lisa Ponomar | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.11.17 1. kolo | vs. Anastasia Smirnova | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
Kiev - antuka | ||||
27.09.17 2. kolo | vs. Kateryna Sliusar | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.17 1. kolo | vs. Luna Meers | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
20.09.17 2. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.17 1. kolo | vs. Iryna Rusyn | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
16.09.17 semifinále | vs. Reka-Luca Jani | 7-5, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.17 štvrťfinále | vs. Laura-Ioana Paar | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
14.09.17 2. kolo | vs. Barbara Kotelesova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
12.09.17 1. kolo | vs. Fanni Gecsek | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
07.09.17 2. kolo | vs. Yuliya Lysa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.17 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
Hechingen - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Greta Arn | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
28.06.17 1. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
14.06.17 2. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
14.06.17 1. kolo | vs. Ekaterina Trashchenko | 6-0, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
Stuttgart Stammheim - tvrdý I. | ||||
16.01.17 1. kolo kval. | vs. Romy Koelzer | 4-6, 2-6 | detail zápasu |