ZÁPAS
24.07.19 | 1. kolo | Maelys Bougrat | Oana Gavrila | 6-2, 7-63 | W15 Tabarka | antuka |
ŠTATISTIKY
Maelys Bougrat | Oana Gavrila | |
1. podanie % | 50/66 (76%) | 38/68 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 32/50 (64%) | 25/38 (66%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/16 (50%) | 10/30 (33%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 33/68 (49%) | 26/66 (39%) |
Vyhrané body celkom | 73/134 (54%) | 61/134 (46%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Oana Gavrila | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maelys Bougrat | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Oana Gavrila | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Maelys Bougrat | 3-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Oana Gavrila | |
0-0 | ||
Maelys Bougrat | 4-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Oana Gavrila | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Maelys Bougrat | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Oana Gavrila | |
0-0 | ||
Maelys Bougrat | 1-0 | |
2-0 | Oana Gavrila | |
Maelys Bougrat | 2-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Oana Gavrila | |
0-0 | ||
Maelys Bougrat | 4-1 | |
0-0, 15-30, 30-30 | ||
4-2 | Oana Gavrila | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Maelys Bougrat | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Oana Gavrila | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Maelys Bougrat | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Oana Gavrila | |
0-0, 0-15 | ||
Maelys Bougrat | 5-6 | |
0-0, 15-0 | ||
Maelys Bougrat | 6-6 | |
0-0, 1-1, 1-2, 4-2, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Maelys Bougrat vs. Oana Gavrila - Vzájomné zápasy
24.07.19 | 1. kolo | Maelys Bougrat | Oana Gavrila | 6-2, 7-63 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Maelys Bougrat form & Oana Gavrila form
Maelys Bougrat - posledné zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Ramu Ueda | 6-1, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Radhika Yadav | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Hayu Kinoshita | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Xiaowei Li | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Christine Gouws | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Weronika Ewald | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Zuzanna Pawlikowska | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Gio Jang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Polina Bolotova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Rachel Gailis | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
02.07.23 2. kolo kval. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 5-7, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Emmanuelle Girard | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Melisa Ercan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Teja Tirunelveli | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Yuna Ohashi | 6-3, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Ayaka Okuno | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Yufei Ren | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Xiang Qi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Saint - tvrdý I. | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.22 kvalifik. | vs. Sarah Iliev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-4, 5-7, 10-3 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Linda Ajimi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Oana Gavrila - posledné zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Wakana Sonobe | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Campinas - antuka | ||||
24.03.24 semifinále | vs. Carolina Meligeni Alves | 7-61, 6-78, 7-65 | detail zápasu | |
24.03.24 finále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Gabriela Ce | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Camilla Bossi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Sofia Omati Albieri | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Victoria Bosio | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Verena Meliss | 5-7, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Zimmer | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Hwiwon Wi | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Mia Ristic | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Adriana Reami | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-0, Sapfo Sakellaridi - skreč | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Zeel Desai | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 6-1 | detail zápasu |