Taliansko
28.06.96, 27 rokov
28.06.96, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francesca Dell'Edera vs. Maelys Bougrat - Vzájomné zápasy
25.07.19 | 2. kolo | Maelys Bougrat | Francesca Dell'Edera | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
08.10.18 | kvalifik. | Maelys Bougrat | Francesca Dell'Edera | 7-63, 6-3 | detail zápasu | Monastir | tvrdý |
Francesca Dell'Edera form & Maelys Bougrat form
Francesca Dell'Edera - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Alian Zack | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | Ena Kajevic - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Derivan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Snehal Mane | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Ireni Lucia | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Aurora Urso | 4-6, 7-63, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Aminata Sall | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Helena Narmont | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Emily Di Giannantonio | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Shuqian Xu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Burenina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Tahlia Kokkinis | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.22 kvalifik. | vs. Giulia Tedesco | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Benedetta Ortenzi | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.22 kvalifik. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Stella Beldiman | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bydgoszcz - antuka | ||||
16.08.22 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Buczynska | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Padova - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Pescara - antuka | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 5-7 | detail zápasu |
Maelys Bougrat - posledné zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Ramu Ueda | 6-1, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Radhika Yadav | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Hayu Kinoshita | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Xiaowei Li | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Christine Gouws | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Weronika Ewald | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Zuzanna Pawlikowska | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Gio Jang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Polina Bolotova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Rachel Gailis | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
02.07.23 2. kolo kval. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 5-7, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Emmanuelle Girard | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Melisa Ercan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Teja Tirunelveli | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Yuna Ohashi | 6-3, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Ayaka Okuno | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Yufei Ren | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Xiang Qi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Saint - tvrdý I. | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.22 kvalifik. | vs. Sarah Iliev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-4, 5-7, 10-3 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Linda Ajimi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 3-6, 3-6 | detail zápasu |