Holandsko
28.01.03, 21 rokov
11 266 $
28.01.03, 21 rokov
11 266 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
29.11.98, 25 rokov
29.11.98, 25 rokov
Madelief Hageman vs. Mir Ambaye - Vzájomné zápasy
24.11.19 | 1. kolo kval. | Madelief Hageman | Mir Ambaye | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Madelief Hageman form & Mir Ambaye form
Madelief Hageman - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 7-5, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Sehrazat Dagci | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Stefana Lazar | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Rania Music | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Bianca Bulat | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Demidova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Celine Simunyu | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Lea Bathellier | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Julie Myatovic | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Natalija Senic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Emely Vilen Diefenbach | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Tamara Curovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Daria Kuczer | 6-4, 1-6, 7-5 | detail zápasu |
Mir Ambaye - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Cherboug En - tvrdý I. | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Ella Taylor | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Perigueux - antuka | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Lara Salden | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Saint Gaudens - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Yana Sizikova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Joue Les - tvrdý I. | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Lea Tholey | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Saint Gaudens - antuka | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Jade Suvrijn | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Nora Niedmers | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Candela Bugnon | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Fleurus - antuka | ||||
25.08.14 1. kolo kval. | vs. Maria Mokh | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Saint Gaudens - antuka | ||||
12.05.14 1. kolo kval. | vs. Polina Vinogradova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
21.04.14 kvalifik. | vs. Antonina Lysakova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
14.04.14 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Tsiklauri | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
07.04.14 1. kolo kval. | vs. Panagiota-Eleni Mathioudaki | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
31.03.14 1. kolo kval. | vs. Nevena Selakovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
24.03.14 2. kolo kval. | vs. Nikola Vajdova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
17.03.14 1. kolo kval. | vs. Sina Niketta | 1-6, 3-6 | detail zápasu |