ZÁPAS
22.10.12 | 1. kolo kval. | Madalina Gojnea | Maria Kondratieva | 4-6, 6-4, 6-3 | Poitiers | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Madalina Gojnea vs. Maria Kondratieva - Vzájomné zápasy
22.10.12 | 1. kolo kval. | Madalina Gojnea | Maria Kondratieva | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | Poitiers | tvrdý I. |
Madalina Gojnea form & Maria Kondratieva form
Madalina Gojnea - posledné zápasy
Bucharest - antuka | ||||
17.08.15 2. kolo kval. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 5-7, 6-2, 6-72 | detail zápasu | |
Sibiu - antuka | ||||
18.05.15 semifinále | vs. Nicoleta Dascalu | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
18.05.15 finále | vs. Anna Bondar | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
18.05.15 1. kolo | vs. Mihaela Lorena Marculescu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
18.05.15 2. kolo | vs. Lea Tholey | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
18.05.15 2. kolo kval. | vs. Iulia Maria Farcas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
18.05.15 štvrťfinále | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-74, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.05.15 kvalifik. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Tunis - antuka | ||||
22.04.13 2. kolo | vs. Petra Uberalova | 1-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.04.13 štvrťfinále | vs. Sara Sorribes Tormo | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.04.13 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Tallinn - tvrdý I. | ||||
25.03.13 2. kolo | vs. Nadiya Kichenok | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.13 1. kolo | vs. Aleksandrina Naydenova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.03.13 štvrťfinále | vs. Viktorija Golubic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.13 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.13 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Bath - tvrdý I. | ||||
11.03.13 1. kolo | vs. Viktorija Golubic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Ankara - tvrdý I. | ||||
17.12.12 1. kolo | vs. Aleksandra Krunic | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.12 kvalifik. | vs. Ons Jabeur | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.10.12 1. kolo kval. | vs. Crystel Mulder | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
29.10.12 2. kolo kval. | vs. Natasa Zoric | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Poitiers - tvrdý I. | ||||
22.10.12 kvalifik. | vs. Iryna Bremond | 7-5, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.12 1. kolo | vs. Maria Joao Koehler | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.12 1. kolo kval. | vs. Maria Kondratieva | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.12 2. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.12 2. kolo | vs. Stefanie Voegele | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
15.09.12 1. kolo kval. | vs. Luksika Kumkhum | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tashkent - tvrdý | ||||
08.09.12 1. kolo kval. | vs. Monica Puig | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazan - tvrdý | ||||
13.08.12 2. kolo | vs. Ilona Kremen | 5-7, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
13.08.12 1. kolo | vs. Ksenia Palkina | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu |
Maria Kondratieva - posledné zápasy
Poitiers - tvrdý I. | ||||
22.10.12 1. kolo kval. | vs. Madalina Gojnea | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Carlsbad - tvrdý | ||||
30.07.11 1. kolo kval. | vs. Ashley Weinhold | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
09.07.11 1. kolo kval. | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
29.04.11 1. kolo kval. | vs. Chanelle Scheepers | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
23.04.11 1. kolo kval. | vs. Zuzana Kucova | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
12.02.11 1. kolo kval. | vs. Maria-Elena Camerin | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tashkent - tvrdý | ||||
19.09.10 2. kolo kval. | vs. Nadejda Guskova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.10 1. kolo kval. | vs. Alexandra Von Schmidt | 6-3, 6-72, 7-66 | detail zápasu | |
Montreal - tvrdý | ||||
13.08.10 1. kolo kval. | vs. Barbora Strycova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
12.06.10 1. kolo kval. | vs. Tatjana Maria | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Fes - antuka | ||||
24.04.10 1. kolo kval. | vs. Corinna Dentoni | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
14.12.09 1. kolo | vs. Ksenia Lykina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tashkent - tvrdý | ||||
19.09.09 1. kolo kval. | vs. Karla Mraz | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bad Gastein - antuka | ||||
19.07.09 1. kolo kval. | vs. Eva Fernandez-Brugues | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mont De - antuka | ||||
29.06.09 1. kolo | vs. Mihaela Buzarnescu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Getxo - antuka | ||||
22.06.09 1. kolo | vs. Sandra Soler-Sola | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Montpellier - antuka | ||||
15.06.09 1. kolo | vs. Claire Feuerstein | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
18.05.09 1. kolo | vs. Maria Zharkova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.05.09 2. kolo | vs. Tatiana Kotelnikova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
18.05.09 štvrťfinále | vs. Yuliya Kalabina | 5-7, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Fes - antuka | ||||
26.04.09 2. kolo kval. | vs. Marina Shamayko | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
20.04.09 1. kolo | vs. Erika Zanchetta | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
11.04.09 1. kolo kval. | vs. Yuliya Beygelzimer | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Marbella - antuka | ||||
04.04.09 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Lopes | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Khanti Mansiysk - koberec | ||||
30.03.09 1. kolo | vs. Lenka Jurikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
23.03.09 2. kolo | vs. Vesna Dolonc | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.03.09 1. kolo | vs. Yuliya Kalabina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Monterrey - tvrdý | ||||
28.02.09 1. kolo kval. | vs. Lilia Osterloh | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
08.02.09 2. kolo kval. | vs. Anastasija Sevastova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.09 1. kolo kval. | vs. Aurelie Vedy | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu |