Madalina Gojnea vs. Aleksandrina Naydenova

Madalina Gojnea vs. Aleksandrina Naydenova - Tallinn - porovnanie

ZÁPAS

25.03.131. koloMadalina Gojnea Aleksandrina Naydenova 6-1, 7-5 Estonia Tallinn tvrdý I.

ŠTATISTIKY

7-5

Madalina Gojnea
Rumunsko
23.08.87, 31 rokov




798
22
181 066 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bulharsko
29.02.92, 26 rokov




416
87
209 351 $
Aleksandrina Naydenova
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Madalina Gojnea vs. Aleksandrina Naydenova - Vzájomné zápasy

25.03.131. koloMadalina GojneaAleksandrina Naydenova6-1, 7-5 detail zápasuEstonia Tallinn tvrdý I.

Madalina Gojnea - posledné zápasy

Romania Bucharest - antuka
17.08.15
2. kolo kval.
vs. Gabriela Nicole Tatarus5-7, 6-2, 6-72 prehradetail zápasu
Romania Sibiu - antuka
18.05.15
2. kolo
vs. Lea Tholey6-2, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
18.05.15
2. kolo kval.
vs. Iulia Maria Farcas6-0, 6-0 výhradetail zápasu
18.05.15
štvrťfinále
vs. Georgia Andreea Craciun6-74, 6-3, 6-1 výhradetail zápasu
18.05.15
kvalifik.
vs. Gabriela Nicole Tatarus6-2, 6-1 výhradetail zápasu
18.05.15
semifinále
vs. Nicoleta Dascalu3-6, 6-4, 6-1 výhradetail zápasu
18.05.15
1. kolo
vs. Mihaela Lorena Marculescu6-1, 6-4 výhradetail zápasu
18.05.15
finále
vs. Anna Bondar1-6, 6-4, 1-6 prehradetail zápasu
Tunisia Tunis - antuka
22.04.13
2. kolo
vs. Petra Uberalova1-6, 6-1, 6-4 výhradetail zápasu
22.04.13
štvrťfinále
vs. Sara Sorribes Tormo4-6, 5-7 prehradetail zápasu
22.04.13
1. kolo
vs. Marina Melnikova6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Estonia Tallinn - tvrdý I.
25.03.13
2. kolo
vs. Nadiya Kichenok1-6, 4-6 prehradetail zápasu
25.03.13
1. kolo
vs. Aleksandrina Naydenova6-1, 7-5 výhradetail zápasu
United Kingdom Sunderland - tvrdý I.
18.03.13
štvrťfinále
vs. Viktorija Golubic4-6, 4-6 prehradetail zápasu
18.03.13
2. kolo
vs. Diana Marcinkevica6-3, 6-2 výhradetail zápasu
18.03.13
1. kolo
vs. Amandine Hesse3-6, 6-4, 6-0 výhradetail zápasu
United Kingdom Bath - tvrdý I.
11.03.13
1. kolo
vs. Viktorija Golubic4-6, 5-7 prehradetail zápasu
Turkey Ankara - tvrdý I.
17.12.12
1. kolo
vs. Aleksandra Krunic3-6, 6-71 prehradetail zápasu
France Nantes - tvrdý I.
29.10.12
kvalifik.
vs. Ons Jabeur2-6, 5-7 prehradetail zápasu
29.10.12
1. kolo kval.
vs. Crystel Mulder6-0, 6-0 výhradetail zápasu
29.10.12
2. kolo kval.
vs. Natasa Zoric6-3, 6-0 výhradetail zápasu
France Poitiers - tvrdý I.
22.10.12
1. kolo kval.
vs. Maria Kondratieva4-6, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
22.10.12
2. kolo kval.
vs. Natalia Orlova7-5, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
22.10.12
2. kolo
vs. Stefanie Voegele2-6, 0-6 prehradetail zápasu
22.10.12
kvalifik.
vs. Iryna Bremond7-5, 1-6, 6-4 výhradetail zápasu
22.10.12
1. kolo
vs. Maria Joao Koehler4-6, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
China Guangzhou - tvrdý
15.09.12
1. kolo kval.
vs. Luksika Kumkhum0-6, 2-6 prehradetail zápasu
Uzbekistan Tashkent - tvrdý
08.09.12
1. kolo kval.
vs. Monica Puig0-6, 2-6 prehradetail zápasu
Russia Kazan - tvrdý
13.08.12
1. kolo
vs. Ksenia Palkina7-5, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
13.08.12
2. kolo
vs. Ilona Kremen5-7, 6-1, 1-6 prehradetail zápasu

Aleksandrina Naydenova - posledné zápasy

India Navi Mumbai - tvrdý
17.12.18
1. kolo
vs. Jaqueline Cristian6-4, 6-0 výhradetail zápasu
India Pune - tvrdý
12.12.18
2. kolo
vs. Valeria Savinykh3-6, 6-73 prehradetail zápasu
10.12.18
1. kolo
vs. Maryna Chernyshova6-4, 6-0 výhradetail zápasu
09.12.18
kvalifik.
vs. Jessica Ho6-2, 4-6, 6-1 výhradetail zápasu
08.12.18
1. kolo kval.
vs. Ya Hsin Lee6-1, 6-2 výhradetail zápasu
India Solapur - tvrdý
04.12.18
1. kolo
vs. Reka-Luca Jani3-6, 6-2, 3-6 prehradetail zápasu
02.12.18
kvalifik.
vs. Melanie Klaffner6-2, 6-1 výhradetail zápasu
01.12.18
1. kolo kval.
vs. Sowjanya Bavisetti6-1, 6-3 výhradetail zápasu
India Pune - tvrdý
26.11.18
1. kolo
vs. Karman Kaur Thandi6-4, 5-7, 5-7 prehradetail zápasu
25.11.18
kvalifik.
vs. Diana Marcinkevica6-3, 6-2 výhradetail zápasu
24.11.18
1. kolo kval.
vs. Zeel Desai1-6, 6-2, 6-1 výhradetail zápasu
India Muzaffarnagar - tráva
15.11.18
štvrťfinále
vs. Tereza Mihalikova6-4, 6-76, 3-6 prehradetail zápasu
14.11.18
2. kolo
vs. Melanie Klaffner6-0, 7-5 výhradetail zápasu
13.11.18
1. kolo
vs. Nidhi Chilumula6-3, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu
Norway Oslo - tvrdý I.
21.10.18
1. kolo kval.
vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda6-3, 6-1 výhradetail zápasu
21.10.18
kvalifik.
vs. Vlada Ekshibarova3-6, 6-3, 5-7 prehradetail zápasu
Spain Seville - antuka
15.10.18
kvalifik.
vs. Anastasiya Komardina2-6, 3-6 prehradetail zápasu
14.10.18
2. kolo kval.
vs. Margarita Lazareva6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
11.10.18
2. kolo
vs. Katarzyna Kawa6-3, 0-6, 1-6 prehradetail zápasu
10.10.18
1. kolo
vs. Joana Vale Costa6-4, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
08.10.18
kvalifik.
vs. Katharina Hering6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
05.10.18
štvrťfinále
vs. Mirjam Bjorklund6-74, 1-6 prehradetail zápasu
04.10.18
2. kolo
vs. Irina Khromacheva6-2, 1-0, Irina Khromacheva - skrečvýhradetail zápasu
03.10.18
1. kolo
vs. Ekaterina Shalimova6-0, 6-2 výhradetail zápasu
01.10.18
kvalifik.
vs. Mia Eklund7-60, 6-3 výhradetail zápasu
30.09.18
2. kolo kval.
vs. Sara Lanca6-1, 6-0 výhradetail zápasu
France Clermont Ferrand - tvrdý I.
24.09.18
kvalifik.
vs. Lou Brouleau1-6, 6-1, 4-6 prehradetail zápasu
23.09.18
1. kolo kval.
vs. Sophie Muntean6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Spain Ceuta - tvrdý
16.09.18
finále
vs. Lucia Cortez Llorca6-1, 4-6, 6-1 výhradetail zápasu
15.09.18
semifinále
vs. Maria Jose Luque Moreno6-3, 6-1 výhradetail zápasu
<