Madalina Gojnea vs. Aleksandrina Naydenova

Madalina Gojnea vs. Aleksandrina Naydenova - Tallinn - porovnanie

ZÁPAS

25.03.131. koloMadalina Gojnea Aleksandrina Naydenova 6-1, 7-5 Estonia Tallinn tvrdý I.

ŠTATISTIKY

7-5

Madalina Gojnea
Rumunsko
23.08.87, 30 rokov




798
22
181 066 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bulharsko
29.02.92, 26 rokov




428
82
193 354 $
Aleksandrina Naydenova
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Madalina Gojnea vs. Aleksandrina Naydenova - Vzájomné zápasy

25.03.131. koloMadalina GojneaAleksandrina Naydenova6-1, 7-5 detail zápasuEstonia Tallinn tvrdý I.

Madalina Gojnea - posledné zápasy

Romania Bucharest - antuka
17.08.15
2. kolo kval.
vs. Gabriela Nicole Tatarus5-7, 6-2, 6-72 prehradetail zápasu
Romania Sibiu - antuka
18.05.15
semifinále
vs. Nicoleta Dascalu3-6, 6-4, 6-1 výhradetail zápasu
18.05.15
1. kolo
vs. Mihaela Lorena Marculescu6-1, 6-4 výhradetail zápasu
18.05.15
finále
vs. Anna Bondar1-6, 6-4, 1-6 prehradetail zápasu
18.05.15
2. kolo
vs. Lea Tholey6-2, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
18.05.15
2. kolo kval.
vs. Iulia Maria Farcas6-0, 6-0 výhradetail zápasu
18.05.15
štvrťfinále
vs. Georgia Andreea Craciun6-74, 6-3, 6-1 výhradetail zápasu
18.05.15
kvalifik.
vs. Gabriela Nicole Tatarus6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Tunisia Tunis - antuka
22.04.13
1. kolo
vs. Marina Melnikova6-3, 6-2 výhradetail zápasu
22.04.13
2. kolo
vs. Petra Uberalova1-6, 6-1, 6-4 výhradetail zápasu
22.04.13
štvrťfinále
vs. Sara Sorribes Tormo4-6, 5-7 prehradetail zápasu
Estonia Tallinn - tvrdý I.
25.03.13
2. kolo
vs. Nadiya Kichenok1-6, 4-6 prehradetail zápasu
25.03.13
1. kolo
vs. Aleksandrina Naydenova6-1, 7-5 výhradetail zápasu
United Kingdom Sunderland - tvrdý I.
18.03.13
1. kolo
vs. Amandine Hesse3-6, 6-4, 6-0 výhradetail zápasu
18.03.13
štvrťfinále
vs. Viktorija Golubic4-6, 4-6 prehradetail zápasu
18.03.13
2. kolo
vs. Diana Marcinkevica6-3, 6-2 výhradetail zápasu
United Kingdom Bath - tvrdý I.
11.03.13
1. kolo
vs. Viktorija Golubic4-6, 5-7 prehradetail zápasu
Turkey Ankara - tvrdý I.
17.12.12
1. kolo
vs. Aleksandra Krunic3-6, 6-71 prehradetail zápasu
France Nantes - tvrdý I.
29.10.12
kvalifik.
vs. Ons Jabeur2-6, 5-7 prehradetail zápasu
29.10.12
1. kolo kval.
vs. Crystel Mulder6-0, 6-0 výhradetail zápasu
29.10.12
2. kolo kval.
vs. Natasa Zoric6-3, 6-0 výhradetail zápasu
France Poitiers - tvrdý I.
22.10.12
2. kolo
vs. Stefanie Voegele2-6, 0-6 prehradetail zápasu
22.10.12
kvalifik.
vs. Iryna Bremond7-5, 1-6, 6-4 výhradetail zápasu
22.10.12
1. kolo
vs. Maria Joao Koehler4-6, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
22.10.12
1. kolo kval.
vs. Maria Kondratieva4-6, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
22.10.12
2. kolo kval.
vs. Natalia Orlova7-5, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
China Guangzhou - tvrdý
15.09.12
1. kolo kval.
vs. Luksika Kumkhum0-6, 2-6 prehradetail zápasu
Uzbekistan Tashkent - tvrdý
08.09.12
1. kolo kval.
vs. Monica Puig0-6, 2-6 prehradetail zápasu
Russia Kazan - tvrdý
13.08.12
2. kolo
vs. Ilona Kremen5-7, 6-1, 1-6 prehradetail zápasu
13.08.12
1. kolo
vs. Ksenia Palkina7-5, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu

Aleksandrina Naydenova - posledné zápasy

Portugal Obidos - koberec
17.04.18
kvalifik.
vs. Romy Koelzer0-6, 7-63, 4-6 prehradetail zápasu
16.04.18
2. kolo kval.
vs. Rosa Vicens Mas6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
11.04.18
1. kolo
vs. Sara Lanca5-7, 1-6 prehradetail zápasu
France Cherboug En - tvrdý I.
10.10.17
1. kolo
vs. Ekaterina Kazionova4-6, 0-6 prehradetail zápasu
China Wuhan - tvrdý
22.09.17
1. kolo kval.
vs. Maria Sakkari3-6, 0-6 prehradetail zápasu
China Guangzhou - tvrdý
16.09.17
1. kolo kval.
vs. Lizette Cabrera6-71, 4-6 prehradetail zápasu
United Kingdom Chiswick - tvrdý
08.08.17
1. kolo
vs. Diana Marcinkevica1-6, 6-71 prehradetail zápasu
Spain El Espinar - tvrdý
02.08.17
2. kolo
vs. Rocio De La Torre-Sanchez4-6, 6-4, 3-6 prehradetail zápasu
01.08.17
1. kolo
vs. Dea Herdzelas6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Sweden Bastad - antuka
24.07.17
1. kolo kval.
vs. Arantxa Rus4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Switzerland Gstaad - antuka
16.07.17
kvalifik.
vs. Basak Eraydin6-74, 1-6 prehradetail zápasu
15.07.17
1. kolo kval.
vs. Jacqueline Cako6-4, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
Spain Getxo - antuka
06.07.17
štvrťfinále
vs. Olga Saez Larra4-6, 4-6 prehradetail zápasu
05.07.17
2. kolo
vs. Lucia De La Puerta Uribe6-4, 6-3 výhradetail zápasu
04.07.17
1. kolo
vs. Ivonne Cavalle-Reimers6-2, 6-2 výhradetail zápasu
France Perigueux - antuka
26.06.17
1. kolo
vs. Usue Maitane Arconada6-4, 1-6, 4-6 prehradetail zápasu
26.06.17
kvalifik.
vs. Juliette Colard6-2, 6-1 výhradetail zápasu
United Kingdom Birmingham - tráva
18.06.17
2. kolo kval.
vs. Marketa Vondrousova4-6, 4-6 prehradetail zápasu
17.06.17
1. kolo kval.
vs. Isabella Shinikova6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Croatia Bol - antuka
07.06.17
1. kolo
vs. Sara Errani1-6, 4-6 prehradetail zápasu
Germany Nurnberg - antuka
21.05.17
kvalifik.
vs. Amra Sadikovic1-6, 3-6 prehradetail zápasu
20.05.17
1. kolo kval.
vs. Marina Erakovic6-4, 7-65 výhradetail zápasu
Spain Monzon - tvrdý
11.05.17
štvrťfinále
vs. Ivonne Cavalle-Reimers3-6, 7-5, 1-6 prehradetail zápasu
10.05.17
2. kolo
vs. Maria Gutierrez Carrasco6-4, 4-6, 6-1 výhradetail zápasu
09.05.17
1. kolo
vs. Valeriya Strakhova6-4, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
Spain Lleida - antuka
03.05.17
2. kolo
vs. Andrea Gamiz4-6, 2-6 prehradetail zápasu
01.05.17
1. kolo
vs. Maria Aran Teixido Garcia6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
27.04.17
2. kolo
vs. Giulia Gatto-Monticone1-6, 3-6 prehradetail zápasu
26.04.17
1. kolo
vs. Laura Schaeder6-1, 6-3 výhradetail zápasu
24.04.17
kvalifik.
vs. Marie Temin6-1, 6-76, 3-6 prehradetail zápasu
<