Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Venezuela
21.11.01, 22 rokov
21.11.01, 22 rokov
Sathwika Sama vs. Luniuska Delgado - Vzájomné zápasy
04.06.18 | 1. kolo kval. | Luniuska Delgado | Sathwika Sama | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | Obidos | koberec |
Sathwika Sama form & Luniuska Delgado form
Sathwika Sama - posledné zápasy
W15 Chiang - tvrdý | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Amy Zhu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Honoka Kobayashi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Varatchaya Wongteanchai | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nagpur - antuka | ||||
04.03.22 štvrťfinále | vs. Zeel Desai | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.22 2. kolo | vs. Shreya Tatavarthy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
02.03.22 1. kolo | vs. Adithi Are | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - antuka | ||||
24.02.22 2. kolo | vs. Yubarani Banerjee | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.02.22 1. kolo | vs. Riya Uboveja | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Gurugram - tvrdý | ||||
18.02.22 štvrťfinále | vs. Zeel Desai | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.02.22 2. kolo | vs. Smriti Bhasin | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
15.02.22 1. kolo | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
09.02.22 1. kolo | vs. Yubarani Banerjee | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
29.12.21 1. kolo | vs. Riya Bhatia | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
27.12.21 kvalifik. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.12.21 2. kolo kval. | vs. Himadri Kashyap | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
26.12.21 1. kolo kval. | vs. Avishka Gupta | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Pune - tvrdý | ||||
21.12.21 1. kolo | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.21 kvalifik. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Ira Shah | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Solapur - tvrdý | ||||
10.12.21 štvrťfinále | vs. Sowjanya Bavisetti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.12.21 2. kolo | vs. Humera Baharmus | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.12.21 1. kolo | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Bengaluru - tvrdý | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Akanksha Dileep Nitture | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
01.12.21 1. kolo | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80+H Les - tvrdý | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 6-4, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Lagos - tvrdý | ||||
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Anna Turati | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Pia Lovric | 0-6, 0-6 | detail zápasu |
Luniuska Delgado - posledné zápasy
W15 Lawrence - tvrdý | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Stephanie Kent | 4-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Catherine Leduc | 7-5, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.19 1. kolo | vs. Joanna Garland | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.02.19 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Olivia Sonnekus-Williams | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - antuka | ||||
29.01.19 1. kolo | vs. Joanna Garland | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - antuka | ||||
24.01.19 1. kolo | vs. Isabel Adrover Gallego | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sant Cugat - antuka | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Amanda Carreras | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Seville - antuka | ||||
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Caroline Werner | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Ana Conde Vendrell | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Roja De - antuka | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Daria Mishina | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Lara Marco Mas | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Helene Scholsen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Koksijde - antuka | ||||
05.08.18 kvalifik. | vs. Katharina Hering | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Emilia Gaelle Dejonckheere | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Porto - antuka | ||||
23.07.18 kvalifik. | vs. Greetje Minnen | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Marta Gonzalez Ballbe | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Figueira Da - tvrdý | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Lyudmyla Kichenok | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Setubal - tvrdý | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
14.06.18 2. kolo | vs. Lisa Sabino | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.18 1. kolo | vs. Claudia Gaspar | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
11.06.18 kvalifik. | vs. Andrea Ka | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Luisa Pelayo | 6-1, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Mahak Jain | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.06.18 kvalifik. | vs. Sara Lanca | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.06.18 1. kolo kval. | vs. Sathwika Sama | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Oeiras - antuka | ||||
21.05.18 2. kolo kval. | vs. Yvette Erika Krauss | 6-3, 7-5 | detail zápasu |