Michaela Boev vs. Luniuska Delgado

Michaela Boev vs. Luniuska Delgado - Heraklion - porovnanie

ZÁPAS

Michaela Boev Luniuska Delgado

ŠTATISTIKY


Michaela Boev
Belgicko
04.07.91, 27 rokov




898
14
43 789 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Venezuela
21.11.01, 16 rokov







Luniuska Delgado
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Michaela Boev vs. Luniuska Delgado - Vzájomné zápasy

20.03.181. koloLuniuska DelgadoMichaela Boev1-6, 7-5, 6-3 detail zápasuGreece Heraklion antuka

Michaela Boev - posledné zápasy

Belgium Brussels - antuka
18.07.18
1. kolo
vs. Eliessa Vanlangendonck7-5, 2-6, 5-7 prehradetail zápasu
Belgium Knokke - antuka
11.07.18
2. kolo
vs. Mirjam Bjorklund2-6, 2-6 prehradetail zápasu
10.07.18
1. kolo
vs. Vicky Van De Peer6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
29.03.18
2. kolo
vs. Stefania Rubini6-2, 3-6, 4-6 prehradetail zápasu
27.03.18
1. kolo
vs. Gabriela Duca7-63, 6-2 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
20.03.18
1. kolo
vs. Luniuska Delgado6-1, 5-7, 3-6 prehradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
13.03.18
1. kolo
vs. Francesca Jones3-6, 0-6 prehradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
06.03.18
1. kolo
vs. Kariann Pierre-Louis6-2, 4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
01.03.18
2. kolo
vs. Kariann Pierre-Louis0-6, 2-6 prehradetail zápasu
26.02.18
1. kolo
vs. Elena-Teodora Cadar2-6, 7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
23.11.17
2. kolo
vs. Alexandra Perper6-2, 6-72, 6-76 prehradetail zápasu
22.11.17
1. kolo
vs. Karola Patricia Bejenaru7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
16.11.17
2. kolo
vs. Alexandra Perper3-6, 4-6 prehradetail zápasu
14.11.17
1. kolo
vs. Afroditi Tzanopoulou6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
09.11.17
2. kolo
vs. Ylena In-Albon2-6, 4-6 prehradetail zápasu
07.11.17
1. kolo
vs. Mana Ayukawa6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
31.10.17
1. kolo
vs. Laura Schaeder3-6, 0-6 prehradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
26.10.17
2. kolo
vs. Martina Colmegna2-6, 3-6 prehradetail zápasu
25.10.17
1. kolo
vs. Valeria Nikolaev6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Bulgaria Sozopol - tvrdý
05.10.17
2. kolo
vs. Rio Kitagawa6-75, 3-6 prehradetail zápasu
03.10.17
1. kolo
vs. Lia Karatancheva6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Bulgaria Varna - antuka
21.09.17
štvrťfinále
vs. Miriam Bianca Bulgaru3-6, 3-6 prehradetail zápasu
20.09.17
2. kolo
vs. Maia Lumsden6-2, 6-1 výhradetail zápasu
18.09.17
1. kolo
vs. Ilay Yoruk6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Belgium Middelkerke - antuka
01.09.17
2. kolo
vs. Julyette Steur0-6, 1-6 prehradetail zápasu
29.08.17
1. kolo
vs. Catherine Chantraine6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Belgium Wanfercee Baulet - antuka
22.08.17
1. kolo
vs. Stephanie Wagner3-6, 0-3, - Michaela Boev - skrečprehradetail zápasu
Belgium Brussels - antuka
20.07.17
2. kolo
vs. Deborah Kerfs6-0, 5-7, 3-6 prehradetail zápasu
18.07.17
1. kolo
vs. Chelsea Vanhoutte6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Belgium Knokke - antuka
10.07.17
1. kolo
vs. Catherine Chantraine4-6, 3-6 prehradetail zápasu

Luniuska Delgado - posledné zápasy

Germany Leipzig - antuka
13.08.18
2. kolo kval.
vs. Helene Scholsen2-6, 3-6 prehradetail zápasu
12.08.18
1. kolo kval.
vs. Timea Jaruskova3-6, 6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Belgium Koksijde - antuka
05.08.18
kvalifik.
vs. Katharina Hering1-6, 6-3, 3-6 prehradetail zápasu
04.08.18
1. kolo kval.
vs. Emilia Gaelle Dejonckheere6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Portugal Porto - antuka
23.07.18
kvalifik.
vs. Greetje Minnen1-6, 0-6 prehradetail zápasu
22.07.18
2. kolo kval.
vs. Marta Gonzalez Ballbe6-1, 7-5 výhradetail zápasu
Portugal Figueira Da - tvrdý
14.07.18
1. kolo kval.
vs. Lyudmyla Kichenok2-6, 3-6 prehradetail zápasu
Portugal Setubal - tvrdý
08.07.18
2. kolo kval.
vs. Maria Gutierrez Carrasco5-7, 2-6 prehradetail zápasu
07.07.18
1. kolo kval.
vs. Paula Ortega Redondo6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
14.06.18
2. kolo
vs. Lisa Sabino3-6, 3-6 prehradetail zápasu
12.06.18
1. kolo
vs. Claudia Gaspar6-0, 6-2 výhradetail zápasu
11.06.18
kvalifik.
vs. Andrea Ka6-4, 6-3 výhradetail zápasu
10.06.18
1. kolo kval.
vs. Luisa Pelayo6-1, 1-6, 6-1 výhradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
06.06.18
1. kolo
vs. Mahak Jain1-6, 1-6 prehradetail zápasu
04.06.18
1. kolo kval.
vs. Sathwika Sama6-2, 3-6, 6-2 výhradetail zápasu
04.06.18
kvalifik.
vs. Sara Lanca6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Portugal Oeiras - antuka
21.05.18
2. kolo kval.
vs. Yvette Erika Krauss6-3, 7-5 výhradetail zápasu
21.05.18
kvalifik.
vs. Alicia Herrero Linana3-6, 1-6 prehradetail zápasu
20.05.18
1. kolo kval.
vs. Michelle Roth6-1, 3-6, 6-0 výhradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
23.04.18
2. kolo kval.
vs. Linnea Malmqvist1-6, 6-75 prehradetail zápasu
21.04.18
1. kolo kval.
vs. Carolina Caetano Reis6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
29.03.18
2. kolo
vs. Romy Koelzer4-6, 2-6 prehradetail zápasu
27.03.18
1. kolo
vs. Elena-Teodora Cadar5-0, Elena-Teodora Cadar - skrečvýhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
24.03.18
štvrťfinále
vs. Elena-Teodora Cadar5-7, 3-6 prehradetail zápasu
23.03.18
2. kolo
vs. Stefania Rubini6-3, 3-6, 6-2 výhradetail zápasu
20.03.18
1. kolo
vs. Michaela Boev1-6, 7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
11.03.18
2. kolo kval.
vs. Elena-Teodora Cadar2-6, 1-6 prehradetail zápasu
10.03.18
1. kolo kval.
vs. Marta Komar6-1, 2-0, Marta Komar - skrečvýhradetail zápasu
Spain Palmanova - antuka
25.02.18
2. kolo kval.
vs. Angela Fita Boluda6-3, 6-2 výhradetail zápasu
25.02.18
kvalifik.
vs. Sarah Lee7-64, 2-6, 1-6 prehradetail zápasu
<