ZÁPAS
04.08.18 | 1. kolo kval. | Luniuska Delgado | Emilia Gaelle Dejonckheere | 6-1, 6-0 | Koksijde | antuka |
ŠTATISTIKY
Luniuska Delgado | Emilia Gaelle Dejonckheere | |
1. podanie % | 18/33 (55%) | 26/38 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/18 (100%) | 9/26 (35%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/15 (67%) | 5/12 (42%) |
Vyhrané body z returnu | 24/38 (63%) | 5/33 (15%) |
Vyhrané body celkom | 52/71 (73%) | 19/71 (27%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Emilia Gaelle Dejonckheere | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Luniuska Delgado | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Emilia Gaelle Dejonckheere | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Luniuska Delgado | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Luniuska Delgado | 3-1 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
Luniuska Delgado | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Emilia Gaelle Dejonckheere | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Emilia Gaelle Dejonckheere | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Luniuska Delgado | 1-0 | |
Luniuska Delgado | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Emilia Gaelle Dejonckheere | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Luniuska Delgado | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Luniuska Delgado | 5-0 | |
6-0 |
Venezuela
21.11.01, 22 rokov
21.11.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Belgicko
26.04.00, 23 rokov
26.04.00, 23 rokov
Luniuska Delgado vs. Emilia Gaelle Dejonckheere - Vzájomné zápasy
04.08.18 | 1. kolo kval. | Luniuska Delgado | Emilia Gaelle Dejonckheere | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Koksijde | antuka |
Luniuska Delgado form & Emilia Gaelle Dejonckheere form
Luniuska Delgado - posledné zápasy
W15 Lawrence - tvrdý | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Stephanie Kent | 4-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Catherine Leduc | 7-5, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.19 1. kolo | vs. Joanna Garland | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.02.19 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Olivia Sonnekus-Williams | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - antuka | ||||
29.01.19 1. kolo | vs. Joanna Garland | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - antuka | ||||
24.01.19 1. kolo | vs. Isabel Adrover Gallego | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sant Cugat - antuka | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Amanda Carreras | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Seville - antuka | ||||
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Caroline Werner | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Ana Conde Vendrell | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Roja De - antuka | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Daria Mishina | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Lara Marco Mas | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Helene Scholsen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Koksijde - antuka | ||||
05.08.18 kvalifik. | vs. Katharina Hering | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Emilia Gaelle Dejonckheere | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Porto - antuka | ||||
23.07.18 kvalifik. | vs. Greetje Minnen | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Marta Gonzalez Ballbe | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Figueira Da - tvrdý | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Lyudmyla Kichenok | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Setubal - tvrdý | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
14.06.18 2. kolo | vs. Lisa Sabino | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.18 1. kolo | vs. Claudia Gaspar | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
11.06.18 kvalifik. | vs. Andrea Ka | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Luisa Pelayo | 6-1, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Mahak Jain | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.06.18 1. kolo kval. | vs. Sathwika Sama | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.06.18 kvalifik. | vs. Sara Lanca | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Oeiras - antuka | ||||
21.05.18 kvalifik. | vs. Alicia Herrero Linana | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Emilia Gaelle Dejonckheere - posledné zápasy
Koksijde - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Luniuska Delgado | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Grenoble - tvrdý I. | ||||
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Aline Thommen | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Rebecca Marino | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.01.18 kvalifik. | vs. Juliana Valero | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Aurore Felsenhart | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
30.10.17 kvalifik. | vs. Eva Vedder | 7-65, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Jo Weisen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Lisbon - tvrdý | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Vinnik | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Middelkerke - antuka | ||||
31.08.17 2. kolo | vs. Vanessa Pinto | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.08.17 1. kolo | vs. Rushri Wijesundera | 6-79, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Mathilde Trigaux | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
21.08.17 kvalifik. | vs. Christina Wolfgruber | 7-66, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Koksijde - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Yuki Kristina Chiang | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Teodora Stinga | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Maneva Rakotomalala | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Manacor - antuka | ||||
06.02.17 kvalifik. | vs. Mariana Correa | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.17 2. kolo kval. | vs. Arevik Tumanyan | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Grenoble - tvrdý I. | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
22.08.16 kvalifik. | vs. Valentina Mokrova | 5-5, - Emilia Gaelle Dejonckheere - skreč | detail zápasu | |
22.08.16 2. kolo kval. | vs. Sabina Alash | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Westende - tvrdý | ||||
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rebecq - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | -def. | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Vinciane Remy | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Juliette Talieu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nieuwpoort - antuka | ||||
20.06.16 kvalifik. | vs. Luna Meers | 7-66, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.06.16 2. kolo kval. | vs. Celine Schepers | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
18.04.16 1. kolo kval. | vs. Margaux Bovy | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Amiens - antuka | ||||
07.03.16 1. kolo kval. | vs. Victoria Smirnova | 4-6, 0-6 | detail zápasu |