Lulu Sun vs. Yuqi Sheng 12.08.2018

Lulu Sun vs. Yuqi Sheng 12.08.2018 - Guiyang - porovnanie

ZÁPAS

12.08.182. kolo kval.Lulu Sun Yuqi Sheng 6-1, 6-4 China Guiyang tvrdý

ŠTATISTIKY

Lulu SunYuqi Sheng
1. podanie %32/47 (68%)34/55 (62%)
Vyhrané body z 1.podania26/32 (81%)20/34 (59%)
Vyhrané body z 2.podania10/15 (67%)7/21 (33%)
Vyhrané break-bally4/10 (40%)1/6 (17%)
Vyhrané body z returnu28/55 (51%)11/47 (23%)
Vyhrané body celkom64/102 (63%)38/102 (37%)
Dvojchyby27
Esá30

ŠTATISTIKY

1
Lulu Sun Lulu Sun podáva0-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
1-0Yuqi Sheng Yuqi Sheng podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40
Lulu Sun Lulu Sun podáva1-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
Lulu Sun Lulu Sun podáva2-1
0-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40
3-1Yuqi Sheng Yuqi Sheng podáva
4-1Yuqi Sheng Yuqi Sheng podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Lulu Sun Lulu Sun podáva5-1
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40
6-1
2
0-0Yuqi Sheng Yuqi Sheng podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP]
Lulu Sun Lulu Sun podáva1-0
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP]
1-1Yuqi Sheng Yuqi Sheng podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A
1-2Yuqi Sheng Yuqi Sheng podáva
Lulu Sun Lulu Sun podáva2-2
0-0, 40-0, 40-15
Lulu Sun Lulu Sun podáva3-2
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
4-2Yuqi Sheng Yuqi Sheng podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40
Lulu Sun Lulu Sun podáva4-3
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
5-3Yuqi Sheng Yuqi Sheng podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40
Lulu Sun Lulu Sun podáva5-4
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15
6-4

Lulu Sun
Švajčiarsko
14.04.01, 18 rokov




501
50
12 131 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Čína
03.01.96, 23 rokov




889
3
22 937 $
Yuqi Sheng
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Lulu Sun vs. Yuqi Sheng - Vzájomné zápasy

12.08.182. kolo kval.Lulu SunYuqi Sheng6-1, 6-4 detail zápasuChina Guiyang tvrdý

Lulu Sun - posledné zápasy

Australia W25 Mildura - tráva
09.03.19
semifinále
vs. Naiktha Bains4-6, 6-4, 1-6 prehradetail zápasu
08.03.19
štvrťfinále
vs. Katharina Gerlach6-2, 6-0 výhradetail zápasu
07.03.19
2. kolo
vs. Belinda Woolcock6-3, 6-2 výhradetail zápasu
06.03.19
1. kolo
vs. Haruna Arakawa6-2, 6-2 výhradetail zápasu
05.03.19
kvalifik.
vs. Gabriella Da Silva Fick6-2, 6-1 výhradetail zápasu
03.03.19
1. kolo kval.
vs. Tayla Whitehouse6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Australia W15 Perth - tvrdý
23.02.19
finále
vs. Jennifer Elie7-61, 6-3 výhradetail zápasu
22.02.19
semifinále
vs. Olivia Gadecki7-5, 6-2 výhradetail zápasu
21.02.19
štvrťfinále
vs. Taylah Lawless6-1, 6-1 výhradetail zápasu
20.02.19
2. kolo
vs. Lexie Weir6-1, 6-0 výhradetail zápasu
19.02.19
1. kolo
vs. Miranda Poile6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Australia W15 Port - tvrdý
17.02.19
finále
vs. Jennifer Elie6-2, 6-3 výhradetail zápasu
16.02.19
semifinále
vs. Charlotte Kempenaers-Pocz6-4, 6-0 výhradetail zápasu
15.02.19
štvrťfinále
vs. Olivia Symons6-2, 6-0 výhradetail zápasu
14.02.19
2. kolo
vs. Amy Stevens6-4, 6-1 výhradetail zápasu
12.02.19
1. kolo
vs. Jasmine Adams6-2, 6-0 výhradetail zápasu
India W25 Jodhpur - tvrdý
30.01.19
1. kolo
vs. Diana Marcinkevica3-6, 3-6 prehradetail zápasu
29.01.19
kvalifik.
vs. Jennifer Luikham6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Australia Australian Open - tvrdý
24.01.19
štvrťfinále
vs. Anastasia Tikhonova6-71, 6-4, 4-6 prehradetail zápasu
23.01.19
3. kolo
vs. Federica Rossi4-6, 6-2, 6-4 výhradetail zápasu
21.01.19
2. kolo
vs. Amber Marshall6-4, 6-0 výhradetail zápasu
19.01.19
1. kolo
vs. Caijsa Wilda Hennemann6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Australia W25 Playford - tvrdý
03.01.19
2. kolo
vs. Elena Rybakina2-6, 2-6 prehradetail zápasu
02.01.19
1. kolo
vs. Alexandra Bozovic6-2, 2-6, 6-3 výhradetail zápasu
01.01.19
kvalifik.
vs. Amber Marshall6-3, 6-3 výhradetail zápasu
31.12.18
1. kolo kval.
vs. Olivia Ley6-1, 6-3 výhradetail zápasu
USA Charleston - antuka
03.10.18
1. kolo
vs. Gabriela Talaba1-6, 3-6 prehradetail zápasu
USA Lubbock - tvrdý
18.09.18
kvalifik.
vs. Anhzelika Isaeva6-72, 2-6 prehradetail zápasu
17.09.18
2. kolo kval.
vs. Safiya Carrington6-75, 6-1, 6-2 výhradetail zápasu
16.09.18
1. kolo kval.
vs. Idia Amen6-0, 6-0 výhradetail zápasu

Yuqi Sheng - posledné zápasy

China Liuzhou - tvrdý
29.10.18
2. kolo kval.
vs. Kai-Lin Zhang4-6, 6-75 prehradetail zápasu
28.10.18
1. kolo kval.
vs. Zhuoma Ni Ma6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Japan Hamamatsu - koberec
14.10.18
1. kolo kval.
vs. Ayumi Hirata2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Japan Makinohara - koberec
07.10.18
1. kolo kval.
vs. Minami Shuto7-5, 4-6, 2-6 prehradetail zápasu
China Anning - antuka
21.09.18
semifinále
vs. Hua-Chen Lee4-6, 1-6 prehradetail zápasu
20.09.18
štvrťfinále
vs. Meiqi Guo7-65, 6-2 výhradetail zápasu
19.09.18
2. kolo
vs. Qianqian Zhao7-5, 6-0 výhradetail zápasu
17.09.18
1. kolo
vs. Yuxin Zhang6-0, 6-1 výhradetail zápasu
China Anning - antuka
14.09.18
semifinále
vs. Meiqi Guo7-5, 5-7, 3-6 prehradetail zápasu
13.09.18
štvrťfinále
vs. Yi Tsen Cho6-3, 6-0 výhradetail zápasu
12.09.18
2. kolo
vs. Jiayun Zhu6-3, 7-5 výhradetail zápasu
10.09.18
1. kolo
vs. Chloe Isabella Tsang6-4, 6-4 výhradetail zápasu
China Guiyang - tvrdý
12.08.18
2. kolo kval.
vs. Lulu Sun1-6, 4-6 prehradetail zápasu
11.08.18
1. kolo kval.
vs. Chengyiyi Yuan6-4, 6-2 výhradetail zápasu
China Jinan - tvrdý
06.08.18
2. kolo kval.
vs. Yexin Ma5-7, 7-66, 3-6 prehradetail zápasu
05.08.18
1. kolo kval.
vs. Ziyue Sun6-0, 6-4 výhradetail zápasu
Indonesia Jakarta - tvrdý
17.07.18
1. kolo
vs. Fitriana Sabrina0-6, 3-6 prehradetail zápasu
Hongkong Hong Kong - tvrdý
10.07.18
1. kolo
vs. Kwan Yau Ng6-4, 5-7, 2-6 prehradetail zápasu
Hongkong Hong Kong - tvrdý
18.06.18
1. kolo
vs. Mai Minokoshi1-6, 4-6 prehradetail zápasu
17.06.18
kvalifik.
vs. Justine Sophie Kwan Tung Leong6-73, 6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Republic of Korea Gyeongsan - tvrdý
11.06.18
2. kolo kval.
vs. Hyojung Yea2-6, 3-6 prehradetail zápasu
China Changsha - tvrdý
02.06.18
2. kolo kval.
vs. Ai Wen Zhu4-6, 4-6 prehradetail zápasu
China Luzhou - tvrdý
27.05.18
kvalifik.
vs. Lingwei Kong1-6, 6-3, 4-6 prehradetail zápasu
26.05.18
1. kolo kval.
vs. Siming Xu6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Republic of Korea Changwon - tvrdý
22.05.18
kvalifik.
vs. So-Ra Lee1-6, 5-7 prehradetail zápasu
21.05.18
2. kolo kval.
vs. Da Hye Kim6-1, 7-62 výhradetail zápasu
20.05.18
1. kolo kval.
vs. Yu Ju Lee6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Republic of Korea Incheon - tvrdý
13.05.18
1. kolo kval.
vs. Sowjanya Bavisetti4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Thailand Hua Hin - tvrdý
09.05.18
2. kolo
vs. Lorraine M. Guillermo3-6, 2-6 prehradetail zápasu
07.05.18
1. kolo
vs. Ying Zhang6-4, Ying Zhang - skrečvýhradetail zápasu
<