Kazachstán
15.12.97, 26 rokov
15.12.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Karina Kalkenova vs. Lulu Sun - Vzájomné zápasy
27.03.17 | 1. kolo kval. | Lulu Sun | Karina Kalkenova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Karina Kalkenova form & Lulu Sun form
Karina Kalkenova - posledné zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Amina Salibayeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Adelina Baravi | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Andra Cristina Captan | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Lyubov Kostenko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Ilona Kremen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
16.04.19 1. kolo kval. | vs. Polina Nazarchuk | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nules - antuka | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Castellon - antuka | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Maria Aran Teixido Garcia | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Sant Cugat - antuka | ||||
29.10.18 2. kolo kval. | vs. Margarita Lazareva | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
09.09.18 kvalifik. | vs. Anastazja Rosnowska | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Markvartova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Almaty - tvrdý | ||||
09.07.18 1. kolo | vs. Polina Nazarchuk | 6-1, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Milana Maslenkova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Narine Sargsyan | 0-3, - Karina Kalkenova - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Daria Solovyeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
01.11.17 1. kolo | vs. Nonna Kurginyan | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Olesya Nesterovich | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Alina Lazareva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.08.17 kvalifik. | vs. Oleksandra Piskun | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Eva Alexandrova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Fergana - tvrdý | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Milena Amedieva | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Andijan - tvrdý | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Ksenia Palkina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.04.17 1. kolo | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Lulu Sun - posledné zápasy
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Talia Gibson | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucie Havlickova | 6-2, 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-0, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
20.02.24 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Paula Badosa Gibert | 6-4, Paula Badosa Gibert - skreč | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
18.02.24 finále | vs. Heather Watson | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Nikola Bartunkova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Mika Stojsavljevic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Su Jeong Jang | 6-1, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Heather Watson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.12.23 kvalifik. | vs. Viktoria Hruncakova | 7-61, 7-64 | detail zápasu | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Destanee Aiava | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60+H Calgary - tvrdý I. | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Stacey Fung | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Martina Okalova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Robin Anderson | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Midland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Katherine Sebov | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Louisa Chirico | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Marina Stakusic | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Rancho - tvrdý | ||||
15.10.23 finále | vs. Yuliia Starodubtseva | 5-7, 3-6 | detail zápasu |