INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ulyana Ayzatulina vs. Lucrezia Stefanini - Vzájomné zápasy
17.05.18 | 2. kolo | Lucrezia Stefanini | Ulyana Ayzatulina | 6-3, 6-76, 6-4 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Ulyana Ayzatulina form & Lucrezia Stefanini form
Ulyana Ayzatulina - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Maria Manilova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.19 štvrťfinále | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.19 2. kolo | vs. Dasha Ivanova | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
27.02.19 1. kolo | vs. Nikola Tomanova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
25.02.19 kvalifik. | vs. Anastasia Vdovenco | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Hanna Sokal | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.19 2. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
20.02.19 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.19 1. kolo | vs. Ying Zhang | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Shou Na Mu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.19 1. kolo | vs. Tamara Malesevic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 6-3, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
24.10.18 1. kolo | vs. Anastasiya Khrustaleva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
18.10.18 2. kolo | vs. Alena Fomina | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.18 1. kolo | vs. Ilayda Baykan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
21.09.18 semifinále | vs. Ksenia Palkina | 6-73, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.18 štvrťfinále | vs. Daria Lodikova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.18 2. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.18 1. kolo | vs. Iuliia Nikitina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
29.08.18 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 1-0, - Ulyana Ayzatulina - skreč | detail zápasu | |
27.08.18 1. kolo | vs. Alina Silich | 6-2, 3-1, Alina Silich - skreč | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Daria Kruzhkova | 6-76, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Ksenia Milevskaya | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brescia - antuka | ||||
04.06.18 1. kolo kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 3-6, 1-2, - Ulyana Ayzatulina - skreč | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Petra Januskova | 3-6, 1-4, - Ulyana Ayzatulina - skreč | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
17.05.18 2. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 3-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
15.05.18 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 7-5, Vitalia Stamat - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
27.03.18 1. kolo | vs. Agnes Bukta | 1-6, 0-3, - Ulyana Ayzatulina - skreč | detail zápasu |
Lucrezia Stefanini - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 5-0, Erika Andreeva - skreč | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Kali Supova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
04.02.24 kvalifik. | vs. Emiliana Arango | 7-62, 4-6, - Lucrezia Stefanini - skreč | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Alycia Parks | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Ella Seidel | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Clara Burel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Fiona Ferro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Na-Lae Han | 4-6, 7-5, 6-74 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
03.09.23 finále | vs. Chloe Paquet | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Conny Perrin | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-0, 4-1, Amandine Hesse - skreč | detail zápasu |