ZÁPAS
24.02.20 | 1. kolo | Lucrezia Stefanini | Su Jeong Jang | 6-1, 6-4 | W25 Perth | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Lucrezia Stefanini | Su Jeong Jang | |
1. podanie % | 40/56 (71%) | 38/58 (66%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/40 (65%) | 18/38 (47%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/16 (56%) | 8/20 (40%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 32/58 (55%) | 21/56 (38%) |
Vyhrané body celkom | 67/114 (59%) | 47/114 (41%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Lucrezia Stefanini | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Su Jeong Jang | |
0-0 | ||
Lucrezia Stefanini | 2-0 | |
3-0 | Su Jeong Jang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lucrezia Stefanini | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Su Jeong Jang | |
0-0 | ||
Lucrezia Stefanini | 5-1 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Su Jeong Jang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-1 | Su Jeong Jang | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Lucrezia Stefanini | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Su Jeong Jang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
Lucrezia Stefanini | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Su Jeong Jang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Lucrezia Stefanini | 3-4 | |
0-0, 0-15, 30-30, A-40 | ||
4-4 | Su Jeong Jang | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP] | ||
Lucrezia Stefanini | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lucrezia Stefanini vs. Su Jeong Jang - Vzájomné zápasy
01.09.21 | 1. kolo | Su Jeong Jang | Lucrezia Stefanini | 6-2, 7-62 | detail zápasu | W60 Prague | antuka |
24.02.20 | 1. kolo | Lucrezia Stefanini | Su Jeong Jang | 6-1, 6-4 | detail zápasu | W25 Perth | tvrdý |
Lucrezia Stefanini form & Su Jeong Jang form
Lucrezia Stefanini - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 5-0, Erika Andreeva - skreč | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Kali Supova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
04.02.24 kvalifik. | vs. Emiliana Arango | 7-62, 4-6, - Lucrezia Stefanini - skreč | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Alycia Parks | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Ella Seidel | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Clara Burel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Fiona Ferro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Na-Lae Han | 4-6, 7-5, 6-74 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
03.09.23 finále | vs. Chloe Paquet | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Conny Perrin | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-0, 4-1, Amandine Hesse - skreč | detail zápasu |
Su Jeong Jang - posledné zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Lulu Sun | 1-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Noma Akugue Noha | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Yue Yuan | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Aoi Ito | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Destanee Aiava | 3-6, 7-65, 6-77 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Taylah Preston | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Emina Bektas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Sofia Kenin | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Mai Hontama | 5-7, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Carol Zhao | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Havlickova | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Madison Brengle | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.08.23 štvrťfinále | vs. Renata Zarazua | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Allie Kiick | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Alana Smith | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Rebecca Peterson | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
06.07.23 3. kolo | vs. Cristina Dinu | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Natalia Siedliska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Coco Vandeweghe | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Gaiba - tráva | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Alize Cornet | 1-6, 5-7 | detail zápasu |