ZÁPAS
09.11.19 | semifinále | Lucrezia Stefanini | Nikola Tomanova | 7-62, 6-0 | W15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Lucrezia Stefanini | Nikola Tomanova | |
1. podanie % | 38/57 (67%) | 51/66 (77%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/38 (66%) | 27/51 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/19 (63%) | 3/15 (20%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 36/66 (55%) | 20/57 (35%) |
Vyhrané body celkom | 73/123 (59%) | 50/123 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Lucrezia Stefanini | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Nikola Tomanova | |
0-0, 0-15 | ||
Lucrezia Stefanini | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Nikola Tomanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-A | ||
Lucrezia Stefanini | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Nikola Tomanova | |
Lucrezia Stefanini | 3-3 | |
4-3 | Nikola Tomanova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lucrezia Stefanini | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
5-4 | Nikola Tomanova | |
0-0, 15-15, 30-40 | ||
Lucrezia Stefanini | 5-5 | |
0-0, 15-15 | ||
5-6 | Nikola Tomanova | |
0-0 | ||
Lucrezia Stefanini | 6-6 | |
0-0, 1-1, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
2 | ||
0-0 | Nikola Tomanova | |
0-0, 15-0 | ||
Lucrezia Stefanini | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Nikola Tomanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lucrezia Stefanini | 3-0 | |
0-0 | ||
Lucrezia Stefanini | 5-0 | |
0-0, 0-15 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lucrezia Stefanini vs. Nikola Tomanova - Vzájomné zápasy
09.11.19 | semifinále | Lucrezia Stefanini | Nikola Tomanova | 7-62, 6-0 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Lucrezia Stefanini form & Nikola Tomanova form
Lucrezia Stefanini - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 5-0, Erika Andreeva - skreč | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Kali Supova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
04.02.24 kvalifik. | vs. Emiliana Arango | 7-62, 4-6, - Lucrezia Stefanini - skreč | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Alycia Parks | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Ella Seidel | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Clara Burel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Fiona Ferro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Na-Lae Han | 4-6, 7-5, 6-74 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
03.09.23 finále | vs. Chloe Paquet | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Conny Perrin | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-0, 4-1, Amandine Hesse - skreč | detail zápasu |
Nikola Tomanova - posledné zápasy
W25 Jablonec - antuka | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 6-1, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W60 Grodzisk - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 7-5, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Wroclaw - antuka | ||||
30.06.21 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.06.21 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.06.21 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Stare - antuka | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
03.05.21 kvalifik. | vs. Amanda Carreras | 6-2, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
17.09.20 2. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.09.20 kvalifik. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 7-66, 10-5 | detail zápasu | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.07.20 1. kolo | vs. Linda Noskova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 7-611 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Kristyna Tomajkova | 6-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.06.20 1. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
22.01.20 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 6-78 | detail zápasu | |
21.01.20 1. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
06.12.19 štvrťfinále | vs. Elena Malygina | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Ambre Feder | 4-6, 0-6 | detail zápasu |