Bielorusko
19.04.98, 25 rokov
19.04.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Katsiaryna Skachkova vs. Lucrezia Stefanini - Vzájomné zápasy
15.05.18 | 1. kolo | Lucrezia Stefanini | Katsiaryna Skachkova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Katsiaryna Skachkova form & Lucrezia Stefanini form
Katsiaryna Skachkova - posledné zápasy
W15 Waco - tvrdý | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Mercedes Aristegui | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Lakewood - tvrdý | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Eryn Cayetano | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.07.22 kvalifik. | vs. Kylie Mckenzie | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.22 2. kolo kval. | vs. Kalli Minor | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Liepaja - antuka | ||||
26.05.21 kvalifik. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Sabine Rutlauka | 6-0, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Emilija Tverijonaite | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Hina Inoue | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Hwiwon Wi | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Sarah Lisa Aubertin | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.04.21 1. kolo kval. | vs. Nicole Poj | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Helena Mohamed | 1-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.03.21 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.03.21 kvalifik. | vs. Yukina Saigo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Amelie-Christin Janssen | 6-2, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Clara Vlasselaer | 6-3, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Amelie-Christin Janssen | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Elena Grekul | 7-5, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Sophia Intert | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.02.20 kvalifik. | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Ling Zhang | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.02.20 kvalifik. | vs. Anastasiya Poplavska | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Erika Drozd Pereira | 5-7, 6-0, 14-12 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Cheri Darley | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Lucrezia Stefanini - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 5-0, Erika Andreeva - skreč | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Kali Supova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
04.02.24 kvalifik. | vs. Emiliana Arango | 7-62, 4-6, - Lucrezia Stefanini - skreč | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Alycia Parks | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Ella Seidel | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Clara Burel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Fiona Ferro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Na-Lae Han | 4-6, 7-5, 6-74 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
03.09.23 finále | vs. Chloe Paquet | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Conny Perrin | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-0, 4-1, Amandine Hesse - skreč | detail zápasu |